اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی
4 بازی پایانی هفته هشتم لیگ برتر امروز برگزار می‌شود

بازگشت خطیبی به زادگاه، جدال با تیم سابق

بازگشت خطیبی به زادگاه، جدال با تیم سابق
آدرینا ورشینگر

4 بازی پایانی هفته هشتم لیگ برتر از ساعت 15 امروز به طور همزمان برگزار می‌شود.

در یکی از دیدارها، نساجی در حالی به مصاف شهرخودرو می‌رود که پیش‌تر اعلام کرده بود تا زمان آماده شدن استادیوم شهید وطنی قائمشهر دیگر در ساری بازی نخواهد کرد و به دنبال برگزاری بازی‌های خود در یکی از استادیوم‌های تهران یا مشهد بود اما با مخالفت اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران مواجه شد و قرار است دیدار نساجی بازهم در ورزشگاه شهدای ساری برگزار شود.

شاگردان ساکت الهامی بعد از برد هفته اول، دیگر رنگ پیروزی را ندیده اند و در بازی آخرشان هم 2-0 مغلوب سپاهان شدند. در مقابل، مشهدی‌ها که در بازی قبل برابر فجرسپاسی به تساوی بدون گل رسیدند با اکبر میثاقیان هم ناموفق بوده‌اند و تنها تیم بدون برد لیگ هستند. ذوب آهن در ورزشگاه فولادشهر با مس رفسنجان دیدار می‌کند.

شاگردان مهدی تارتار 2 هفته است نتوانسته اند به پیروزی برسند و در بازی قبل هم برابر آلومینیوم به تساوی بدون گل رضایت دادند اما مس با دو برد متوالی شرایط خوبی پیدا کرده است.

شاگردان محمد ربیعی در بازی قبل 2-0 هوادار را شکست دادند. فجرسپاسی در ورزشگاه حافظیه شیراز پذیرای فولاد است. شاگردان علی اصغر کلانتری 2 هفته است به پیروزی نرسیده اند و به نظر می‌رسد مقابل شاگردان جواد نکونام هم که از زمان بازگشت او شکستی نداشته‌اند، کار سختی داشته باشند.

سرخپوشان اهوازی در بازی قبل برابر تراکتور به تساوی بدون گل رسیدند.

تراکتور هم در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز میزبان آلومینیوم است تا شاهد یک رویارویی ویژه میان رسول خطیبی مقابل تیم سابقش باشیم. خطیبی در نیم فصل اول لیگ گذشته هدایت آلومینیوم را برعهده داشت اما با پیشنهادی که از تراکتور دریافت کرد، اراک را ترک و برای نیم فصل دوم به تبریز رفت. او در این فصل دوباره به آلومینیوم برگشت و حالا در شرایطی به زادگاهش تبریز آمده که با اراکی‌ها موفق بوده و تیمش جزو تیم‌های بدون شکست لیگ است. این در حالی است که سرخپوشان تبریزی هم از زمان حضور زوانمیر سولدو نباخته‌اند و با یک برد و 2  تساوی روند امتیازگیری‌شان مثبت شده و در این 3 بازی دروازه‌شان را هم بسته نگه داشته‌اند. گفتنی است محمدرضا اخباری دروازه‌بان تراکتور که در لحظات پایانی دیدار مقابل فولاد با آسیب دیدگی از ناحیه زانو مواجه شد و از زمین بیرون رفت، تا یک ماه قادر به بازی نیست.

کپی