اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

پلاک گلی کار دست کامیون داد+ عکس

پلاک گلی کار دست کامیون داد+ عکس
سهیلا نوری خبرنگار

پلیس راهور تهران بزرگ یک دستگاه کامیونت را به دلیل حمل بار نامتعارف، پوشش پلاک و نداشتن مدارک رانندگی در بزرگراه آزادگان تهران توقیف کرد.

به گزارش «ایران‌آنلاین» تیم گشتی پلیس راهور تهران بزرگ یک دستگاه کامیونت را به دلیل حمل بار نامتعارف در محدوده بزرگراه آزادگان متوقف کرد. 

سرهنگ علی همه‌خانی در خصوص تخلف این کامیونت و علت توقیف آن به خبرنگار ایران‌آنلاین گفت: تخلف این کامیونت فقط حمل بار نامتعارف نبود، بلکه این راننده نه تنها مدارک شناسایی و خودرو به همراه نداشت که با گل و لای اقدام به پوشش پلاک انتظامی کامیونت کرده و برغم این شرایط، در حال تردد ناایمن و خطرآفرین در محدوده بزرگراه آزادگان تهران بود. 

وی تصریح کرد: این خودرو با رویت تیم گشتی پلیس بزرگراه‌های پلیس راهور تهران بزرگ متوقف و از ادامه حرکت آن جلوگیری شد ضمن اینکه مورد اعمال قانون پلیس هم قرار گرفت.

سرهنگ همه‌خانی در حالی نقل و انتقال چنین بارهای خطرناک و غیر قابل مهار را آن هم در بزرگراهی که خودروهای زیادی تردد دارند تخلف عنوان کرد که یادآور شد: در صورتی که این کامیونت با خودروی دیگری برخورد می‌کرد و یا بار آن روی خودروهای در حال حرکت می‌ریخت، حادثه دردناکی رخ می‌داد که چندین نفر را به درد سر می‌انداخت اما خوشبختانه با حضور به موقع تیم گشتی و توقف کامیونت، از بروز حادثه‌ای خطرناک جلوگیری شد.

به گفته معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در صورتی که رانندگان وسایل نقلیه باری طبق مقررات حمل بار و متناسب با میزان ظرفیت قانونی وسیله نقلیه، اقدام به جابجایی بار نکنند مسئولیت بروز هر گونه حادثه‌ای با راننده خواهد بود.

 

 

 

کپی