اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

سرفه های مشکوک بایدن خبرساز شد+فیلم

سرفه های مشکوک بایدن خبرساز شد+فیلم
آرزوکیهان

سرفه های بایدن هنگام سخنرانی در کاخ سفید سبب شد که وی سوژه رسانه های اجتماعی شود.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از دیلی میل، رئیس جمهور 79 ساله آمریکا در حالیکه سرفه های شدیدی در سخنرانی اش در کاخ سفید می کرد گفت که به خاطر بوسیدن نوه اش سرماخورده و جای نگرانی نیست.

این در حالی است که برخی مجریان طنز آمریکایی سرفه های بایدن را سوژه کرده و فیلمش را در فضای مجازی منتشر کرده اند.

با وجود ابراز نگرانی از سرفه های جوبایدن وی تاکید کرد که هر روز تست کرونا می دهد و "جن ساکی " سخنگوی کاخ سفید نیز تاکید کرد که رئیس جمهور تمامی پروتکل های کووید 19 را رعایت می کند و در همین هفته تنها 3 بار تست کرونا داده است.

سرفه های بایدن در حالی خبر ساز شد که دو هفته پیش پزشکان در حین "کولونوسکپی" یک پولیپ خوش خیم در بدن وی یافتند و این پولیپ بر اثر رفلاکس معده به مری بوجود آمده است و خطری جان رئیس جمهور آمریکا را تهدید نمی کند.

بایدن در توئیتر خود نوشت که علت سرفه هایش سرماخوردگی بوده که از نوه اش گرفته زیرا نوه اش علاقه دارد تا پدربزرگ خود را ببوسد.

جالب آنکه هنگام سخنرانی خبر ساز بایدن او تلاش می کرد با صدای عجیب خود و سرفه های پی درپی "خبر باورنکردنی " کاهش نرخ بیکاری به 4.2 درصد را با افتخار بیان کند این در حالی است که بسیاری از منتقدان وی تاکید دارند که از دوران ریاست جمهوری وی نرخ بیکاری افزایش یافته ، هزینه ها دو برابر شده در حالیکه دستمزد ها به شدت کاهش یافته است.

با این وجود برخی کاربران توئیتر با انتشار فیلم سرفه های بایدن صدای خشن و تغییر کرده او را شبیه به نوجوانی دانسته اند که در حال گذراندن سن بلوغ است.

چه بلایی سر بایدن آمده؟ فیلم

کپی