اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

جنگ در بالا و پایین جدول

جنگ در بالا و پایین جدول

هفته هشتم لیگ برتر با برگزاری 2 بازی همزمان از ساعت 15 امروز (شنبه) آغاز می‌شود.

در یکی از دو دیدار همزمان این هفته از لیگ برتر، گل‌گهر و سپاهان در ورزشگاه شهید سردار سلیمانی سیرجان به مصاف هم می‌روند. شاگردان امیر قلعه نویی پس از 4 مساوی پیاپی، هفته گذشته طعم برد را چشیدند و با پیروزی 1-0 برابر پیکان، 13 امتیازی شدند تا در رده سوم جدول قرار بگیرند. در مقابل، شاگردان محرم نویدکیا هم 2-0 نساجی را شکست دادند تا با 16 امتیاز جایگاه‌شان را در صدر تقویت کنند.

هوادار هم در ورزشگاه غدیر تهران پذیرای نفت مسجدسلیمان است. شاگردان رضا عنایتی در بازی قبل‌شان هم ناکام بودند و شکست 1-0 قبل مقابل مس را تجربه کردند تا با 4 امتیاز در رده پانزدهم باشند. شاگردان فراز کمالوند هم برابر پرسپولیس 1-0 بازنده شدند تا سومین باخت متوالی‌شان را تجربه کنند و با 5 امتیاز در رده چهاردهم قرار بگیرند.

از ساعت 16 صنعت نفت و پیکان در ورزشگاه تختی آبادان برابر هم قرار می‌گیرند. شاگردان علیرضا منصوریان اگرچه برابر استقلال به تساوی 1-1 رسیدند ولی شرایط مناسبی در جدول ندارند و با 5 امتیاز در رده سیزدهم هستند. خودروسازان اما شرایط متفاوتی دارند و با وجود باخت به گل گهر، 13 امتیازی هستند و در رده ششم جدول قرار دارند. البته شاگردان مجتبی حسینی 3 هفته است که رنگ برد را ندیده‌اند و باید دید این بار چه نتیجه‌ای می‌گیرند.

کپی