اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران
1400/9/11 ، 12:09
کد خبر:762434
ایران مدیا

لحظه موبایل قاپی غافلگیرانه دزدان در نازی آباد+ فیلم

سارقان پس از مشاهده پلیس بلافاصله با موتورسیکلت متواری شدند که تیم عملیات کلانتری در یک تعقیب و گریز طولانی با ایجاد طرح مهار متهمان را دستگیر کردند.

به گزارش ایران آنلاین، سرهنگ " پیمان گودرزی " رئیس کلانتری 130 نازی آباد در تشریح خبر دستگیری سارقان موبایل قاپ در جنوب تهران، گفت: سه‌شنبه 9 آ ذر ماه، با وقوع سرقت های متوالی قاپ زنی توسط 2 جوان موتورسوار در جنوب تهران موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیم عملیات کلانتری 130 نازی آباد قرار گرفت.

این مقام پلیسی افزود: بنابر حساسیت موضوع ماموران کلانتری 130 نازی آباد  با بازبینی دوربین های مداربسته و رصد  های اطلاعاتی هویت 2 سارق جوان را شناسایی کردند.

وی افزود: ماموران کلانتری 130 نازی آباد پس از دریافت این اطلاعات برای دستگیری سارقان گشت های نیروی انتظامی افزایش دادند تا اینکه 2 جوان موتور سوار را در خیابان بهمنیار هنگام موبایل قاپی مشاهده کردند و وارد عمل شدند.

رئیس کلانتری 130 نازی آباد تصریح کرد: سارقان پس از مشاهده پلیس بلافاصله با موتورسیکلت متواری شدند که تیم عملیات کلانتری در یک تعقیب و گریز طولانی با ایجاد طرح مهار متهمان را دستگیر کردند.

وی  با بیان اینکه مالباختگان متهمان را شناسایی کردند افزود: ماموران کلانتری در بازرسی بدنی از سارقان سابقه دار چند دستگاه تلفن همراه مسروقه کشف کردند و در تحقیقات مشخص شد سرنشینان موتور سیکلت 2 سارق حرفه ای موبایل قاپ در جنوب تهران هستند.

سرهنگ گودرزی عنوان کرد: متهمان پس از انتقال به کلانتری 130 نازی آباد در بازجویی ها به جرم خود مبنی بر سرقت تلفن همراه با شیوه و شگرد قاپ زنی در جنوب تهران اعتراف کردند
رئیس کلانتری 130 نازی آباد در پایان خاطرنشان کرد: پرونده متهمان برای سیرمراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

کپی