اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

ادامه دروغ گویی بایدن درباره تورم+ فیلم

ادامه دروغ گویی بایدن درباره تورم+ فیلم

"شان هنتی "‌صاحبنظر سیاسی محافظه کار آمریکایی بایدن را متهم کرد که همواره درباره میزان تورم در آمریکا دروغ می گوید.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از سی ان ان، "هنتی" بیان کرد که بایدن به جای رسیدگی به بحران و کاهش هزینه ها فقط رفته رفته وضعیت را بدتر می کند.

او اضافه کرد: ‌لازم نیست به دانشگاه "هاروارد" بروید تا از نرخ تورم آگاهی پیدا کنید نرخ تورم در تاریخ آمریکا ظرف 31 سال گذشته به بالاترین سطح خود رسیده که یک مشکل بزرگ است و به این زودی از بین نمی رود یکی از موارد مهم افزایش قیمت بنزین در ایالت های مختلف آمریکا است.

وی ادامه داد: " بایدن" ماههاست که درباره افزایش قیمت ها و تورم می گوید" قیمت ها گذرا و موقتی است، جای نگرانی نیست و ..."  او ماههاست که دروغ می گوید و به این دروغ ها ادامه می دهد. با افزایش قیمت 24درصدی بوقلمون شب کریسمس "دبیر مطبوعاتی کاخ سفید " ،"جن ساکی"‌ در اعتراضات به قیمت بالای این خوراکی بیان کرد که اندازه بوقلمون بزرگ و وزنش سنگین بوده تا شاید بتواند از بایدن دفاع کرده و تورم موجود را ناچیز جلوه دهد.

در پاسخ به این ادعا "هنتی" بیان کرد: ‌در مورد افزایش هزینه سوخت چه می گوئید ؟ 20 تا 30 دلار اضافی که افراد برای پر کردن باک بنزین خود باید صرف کنند. درمورد هزار دلار اضافی که مردم باید برای گرم کردن خانه هایشان در زمستان پرداخت کنند چه دارید بگوئید؟ وضعیت هر هفته بدتر و بدتر می شود. این فراتر از تحقیر است و برای کشوری چون آمریکا شرم آور است. حتی دموکرات های همسوی بایدن نیز با توجه به شرایط موجود شک دارند که بایدن بتواند برای دور بعدی انتخابات  ریاست جمهوری انتخاب و پیروز شود.

این درحالی است که "جو بایدن " در سخنرانی خود در ساختمان دفتر اجرایی "آیزنهاور"‌در واشنگتن دی سی خبر از آزاد سازی 50 میلیون بشکه نفت و بهبود وضعیت اقتصادی سخن گفت.

"شان هنتی "‌مجری گفتگوهای تلویزیونی، نویسنده و صاحبنظر سیاسی محافظه کار آمریکایی است. شوی رادیویی او در سرتاسر آمریکا پخش می‌شود. "هنتی"‌ همچنین میزبان شوی خبری تلویزیونی هنتی در شبکه فاکس نیوز است.اوبه عنوان نویسنده سه کتاب پرفروش نیویورک تایمز نیز به شمار می رود و اکنون با رگباری از انتقادهای شدید سیاست های اقتصادی رئیس جمهور آمریکا را زیر سوال برده است.

دروغ گویی بایدن درباره تورم ادامه دارد

کپی