اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

دیدار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده شهید «زین‌الدین رنگزن مقدم»

دیدار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده شهید «زین‌الدین رنگزن مقدم»

معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران عصر روز سه‌شنبه ۹ آذر ماه در ادامه دیدارهای مستمر با ایثارگران با خانواده معظم شهید «زین‌الدین رنگزن مقدم» دیدار و گفت‌وگو کرد.

دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی با حضور در منزل شهید «زین‌الدین رنگزن مقدم» با خانم «نسرین داداشی» همسر این شهید والامقام دیدار و از مقام والا و ایثارگری شهدا و ایثارگران تجلیل کرد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دیدار با خانواده معظم شهدا و یادگاران گرامی‌شان را انجام وظیفه خدمتگزاری دانست و گفت: با توجه به اینکه بخشی زیادی از ایثارگران معزز در دوران سالمندی قرار دارند برای رفع مشکلات درمانی و سایر خدمات، ضروری است، علاوه بر امکانات و منابع داخلی بنیاد از ظرفیت‌های سایر دستگاه‌های اجرایی کشور هم استفاده کنیم.

 معاون رئیس جمهور همچنین در ادامه این دیدار در جریان وضعیت درمانی خاص فرزند شهید رنگزن مقدم قرار گرفت و بر رسیدگی و ادامه فرایند درمانی وی توسط مراکز درمانی بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد.

دکتر قاضی‌زاده هاشمی تأکید کرد: خدمات رسانی به جامعه ایثارگری باید به‌طور مستمر و پایدار باشد. در موارد و بیماری‌های خاص نسبت به ارائه خدمات رسانی به صورت مراقبت در منزل نیز برنامه‌ریزی می‌شود که متناسب با نیازهای این عزیزان باشد.

در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین ثقفی مشاور وزارت امور اقتصادی و دارایی در امور ایثارگران و رضا رحیمی نسب مدیر کل امور مجلس و لوایح بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز حضور داشتند و با اهدای لوح تقدیر از صبر و ازخودگذشتگی خانواده معظم شهدا و ایثارگران تجلیل شد.

گفتنی است پاسدار شهید زین‌الدین رنگزن مقدم متولد دوازدهم آذر ماه 1341 در شهر تبریز از رزمندگان غیور لشگر عاشورا بود که در عملیات والفجر 8 در منطقه عملیاتی فاو از ناحیه چشم و ریه جانباز 70 درصد شیمیایی شد و پس از سال‌ها تحمل درد و رنج ناشی از عوارض مختلف مجروحیت شیمیایی‌ در روز شانزدهم شهریور ماه 1389 به درجه رفیع شهادت نائل آمد. از این شهید دو فرزند به یادگار مانده است.

ایسنا/

کپی