اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

 • یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

قالیشویی ۲۴ ساعته

قالیشویی ۲۴ ساعته

قالیشویی مکانی است که در آن تجهیزات شستشوی فرش وجود دارد و خدمات شستشوی فرش را ارائه می دهد. برخی از قالیشویی ها دارای خدمات دیگری مانند شستشوی موکت و مبلمان و رفوگری نیز هستند و همچنین برخی از آن ها قالیشویی 24 ساعته هستند.

وقتی می گوییم یک قالیشویی خوب است که از طرف اتحادیه قالیشویی دارای مجوز باشد، کارها را در کوتاهترین زمان ممکن تحویل دهد و با ضمانت کار کند. یک قالیشویی 24 ساعته خوب دارای تعرفه های منصفانه و منطبق با نرخ قالیشویی اتحادیه است.

برخی از قالیشویی ها دارای خدمات حمل و نقل رایگان نیز هستند که یک امتیاز مثبت محسوب می شود. در حرفه قالیشویی هم مانند سایر مشاغل رقابت وجود دارد و این امر سبب می شود که قالیشویی سعی کنند خدماتی مانند حمل و نقل رایگان، خدمات قالیشویی آنلاین و نرخ قالیشویی پایین تری را ارائه کنند.

قالیشویی آنلاین مهباف یکی از قالیشویی های بزرگ تهران است که دارای خدمات با کیفبت و 24 ساعته است.

قالیشویی 24 ساعته مهباف

قالیشویی 24 ساعته مهبافت دارای خدمات زیر است:

 1. خدمات شستشوی انواع فرش دستبافت، تابلو فرش و ماشینی.
 2. خدمات لکه برداری به طوری که به فرش شما هیچ صدمه ای نمی رسد.
 3. خدمات ریشه زنی یا به عبارتی بافت ریشه نو برای فرش شما.
 4. خشکشویی مبلمان و موکت
 5. خدمات رفوگری فرش

نرخ قالیشویی

بیشتر افراد قبل از اقدام به شستن فرش‌های خود از قیمت شستشوی فرش مطلع می‌شوند. نرخ اتحادیه قالیشویی یکی از معتبرترین منابع برای دستیابی به قیمت‌های واقعی می‌باشد.

در این صفحه از “خدمات آنلاین استاده” لیست قیمت شستشوی فرش ماشینی، دستباف، موکت و نرخ اتحادیه قالیشویی در سال 1400را خواهید دید.

قیمت خدمات شستشوی انواع فرش های دستباف، ماشینی و نفیس و ابریشم و گل ابریشم با ضمانت ۱۰۰% در قالیشویی ادیب تحت نظر خبرگان فرش

 • تحویل فرش ها ۲ روزه کاری است.
 • تمام فرش های ارائه شده از طرف کارخانه ی قالیشویی دارای ۱ هفته گارانتی کتبی می باشند.

تعرفه قالیشویی 24 ساعته مهباف

با پیشرفت تکنولوژی تمامی فعالیت‌ های روزمره بشر به سمت دیجیتالی شدن پیش می رود. امروزه تمامی کارها با کمک تلفن و حتی آسان تر از آن با استفاده از سایت های آنلاین انجام می شود.

 

قالیشویی آنلاین مهباف

برای شستشوی فرش آنلاین به راحتی می توانید از طریق فرم ثبت سفارش آنلاین در سایت مهباف اقدام به ثبت سفارش کنید تا کارکنان قالیشویی مهباف در کوتاهترین زمان برای تحویل گرفتن فرش های شما در محل مورد نظر حاضر شوند.

بدون شک مراحل ثبت سفارش اینترنتی قالیشویی خصوصا در زمان هایی که درخواست مشتریان زیاد است. می تواند به تسریع در روند تحویل فرش ها به مشتریان، کمک شایانی نموده باشد.

شما می توانید با وجود این امکان، در کمترین زمان ممکن و با حداقل ترین هزینه، فرش خود را تمیز و لول شده و در روکش پلاستیکی تحویل بگیرید.

سفارش آنلاین قالیشویی

افرادی که قصد شستشو فرش دارند سعی می کنند بهترین و راحت ترین انتخاب را داشته باشند، لذا سفارش آنلاین قالیشویی کار را برای مشتریان راحت تر می کند. مجموعه مهباف یکی از قالیشویی هایی است که با خدمات سفارش آنلاین فرش را ارئه می کند.

اگر به دنبال یافتن قالیشویی آنلاین مجرب هستید. همچنین ارائه خدمات جانبی از قبیل ریشه بافی، رفوگری و لکه بری هستید کافی است برای یک بار به قالیشویی آنلاین مهباف را دریافت کنید.

برای ثبت سفارش آنلاین قالیشویی در سراسر تهران و کرج در هر ساعت از شبانه روز کافیست به سایت کارخانه قالیشویی مهباف مراجعه کنید و سفارش خود را ثبت کنید. تا از نزدیکترین شعبه برای شما سرویس اعزام شود.

نکات مهم برای انتخاب یک قالیشویی خوب:

 • قالیشویی خوب باید دارای پروانه کسب و کار از وزارت صنعت و معدن باشد.
 • قالیشویی آنلاین خوب باید تمام نقاط تهران را پوشش دهد.
 • قالیشویی بهتر است که دارای سیستم ثبت سفارش آنلاین باشد.
 • قالیشویی خوب است که دارای سرویس دهی منظم باشد و فرش ها را سره موقع تحویل دهد.
 • یک قالیشویی خوب دارای خدمات جانبی مانند رفوگری و لکه بری باشد.
 • یک قالیشویی خوب از مواد شوینده استاندارد استفاده می کند.
 • یک قالیشویی خوب برای شستشو فرش ها از آب کر و چاه استفاده می کنند.
 • دارای تجهیزات و تکنولوژی به روز و نیروی انسانی خبره برای شستن انواع فرش باشد.

 

 

کپی