اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

دستگیری 18 عضو یک شرکت هرمی

دستگیری 18 عضو یک شرکت هرمی

18 عضو یک شرکت هرمی در جنوب تهران شناسایی و دستگیر شدند .

به گزارش ایران آنلاین ، سرهنگ جلیل موقوفه ای رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: بدنبال دریافت خبری مبنی بر فعالیت یک شرکت هرمی درجنوب تهران ، تیمی از ماموران پلیس برای بررسی موضوع وارد عمل شدند. 
وی افزود: با اقدامات اطلاعاتی به عمل آمده صحت موضوع برای پلیس محرز شد. بنابراین ماموران کلانتری 161 ابوذر محل فعالیت اعضای این باند را در یک ساختمان مسکونی شناسایی کردند.
رئیس پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: سپس با هماهنگی مقام قضائی، ماموران به محل مورد نظر اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه 16 نفر از اعضای این شرکت هرمی را به همراه 2 سرشاخه اصلی شرکت دستگیر کردند.

موقوفه ای ادامه داد: اعضای این شرکت در بازجویی ها اظهار داشتند با پرداخت مبلغی برای کاریابی از استان های هم جوار استان تهران به این محل مراجعه و تحت آموزش قرار گرفته اند.
این مقام انتظامی در پایان با بیان اینکه تعدادی تجهیزات از قبیل لپ تاپ و تلفن همراه و 38 جزوه آموزشی از این مکان کشف شد، گفت: در بازرسی از محل فوق یک قبضه سلاح کمری جنگی به همراه 5 عدد فشنگ جنگی از یکی از سرشاخه های اصلی شرکت کشف شد و  متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

کپی