اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

معاون توسعه مدیریت، امور مجلس و استان ها :

بسیج سازمان برنامه و بودجه پیشرو دربرنامه ریزی مقابله با جنگ اقتصادی دشمن خواهد بود

بسیج سازمان برنامه و بودجه پیشرو دربرنامه ریزی مقابله با جنگ اقتصادی دشمن خواهد بود

معاون توسعه مدیریت، امور مجلس و استان ها در نشست صمیمی با مسئول و اعضاء شورای فرماندهی بسیج سازمان برنامه و بودجه با تأکید به نقش محوری بسیج سازمان در این باره گفت: طراحی برنامه های موفق در مقابله با جنگ اقتصادی دشمن از اولویت های این دوره بسیج سازمان است.

به گزارش ایران آنلاین، در نشست صمیمی محمدحسین فروزانمهر معاون توسعه مدیریت، امور مجلس و استان ها با مسئول و اعضاء شورای فرماندهی بسیج سازمان برنامه و بودجه افزود: شجره طیبه بسیج که توسط امام راحل عظیم الشان پایه گذاری شد الان به درختی تنومند در عرصه کشور مبدل شده و با هدایت و رهبری مقام معظم رهبری (مدظله العالی) هر روز با نشاط تر و با طراوت تر و مقتدرانه تر عمل می کند.

معاون سازمان برنامه و بودجه با تأکید بر اینکه دشمن با ناامیدی در کسب نتیجه از جنگ سخت به جنگ نرم روی آورده است و در حال حاضر جنگ تمام عیار اقتصادی، یکی از آثار آن است در همین راستا ضروری است کارهای تخصصی در عرصه مقابله با جنگ اقتصادی دشمن با نگاه بسیجی صورت گیرد؛ اظهار داشت: امروزه بسیج به مجموعه ای تبدیل شده که هر جا ضرورتی وجود داشته باشد حضور پیدا می کند. چه در ایام دفاع مقدس، چه در همه عرصه های کشور همانند واکسیناسیون سراسری مبارزه با ویروس کرونا و در واقع در همه جا کمک انقلاب و کشور و مردم عزیز است.
دکتر فروزانمهر سپس با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور به نقش بی بدیل بسیج در کمک به حل این مشکلات پرداخت و گفت: آنچه که در سازمان برنامه و بودجه خصوصاً توسط اعضای محترم بسیجی باید دنبال شود روحیه مطالبه گری و تغییر است. زیرا تغییر ریل اقتصادی یک ضرورت است و روحیه تغییر و مطالبه تغییر، منجر به بهره وری بالا و استفاده مؤثر از منابع خواهد شد و استدعای ما از بسیجان عزیز و فهیم در سازمان، این است که یار و مددکار مسئولان سازمان در طراحی برنامه های مقابله با جنگ اقتصادی دشمن چه در برنامه های توسعه و چه در بودجه های سنواتی و ... باشند.
لازم به ذکر است در ابتدای این جلسه نیز، مهرداد راهداری رئیس مرکز مقاومت بسیج سازمان برنامه و بودجه ضمن گرامیداشت هفته بسیج و یادآوری رشادت مردان و زنان بسیجی در تمامی عرصه های کشور، آمادگی خود و اعضای شورای مرکزی و بسیجیان سازمان برنامه و بودجه در کمک به مسئولین سازمان در فایق آمدن بر مشکلات جنگ اقتصادی تأکید کرد و افزود: چند کارگروه با موضوعات اقتصاد مقاومتی، بودجه، نظارت بر نحوه هزینه کرد بودجه و... تشکیل شده است که گزارش های آن به سمع و نظر رئیس و مدیران سازمان برنامه و بودجه، جهت بهره برداری ارسال خواهد شد.
وی در پایان با اشاره به برنامه های متنوع هفته بسیج که امسال در سازمان برنامه و بودجه صورت گرفته و نیز ادامه خواهد داشت گفت: در این زمینه از حمایت های بی دریغ آقای دکتر میرکاظمی ریاست سازمان و آقای دکتر فروزانمهر معاون توسعه مدیریت، امور مجلس و استان ها از مرکز مقاومت بسیج سازمان در طی این دوره انجام داده اند تقدیر و تشکر کرد

کپی