اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران
معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

پیشرفت ۶۵ درصدی ساخت ورزشگاه ۲۰ هزار نفری اردبیل

پیشرفت ۶۵ درصدی ساخت ورزشگاه ۲۰ هزار نفری اردبیل

معاون وزیر راه و شهرسازی از پیشرفت ۶۵ درصدی پروژه ساخت ورزشگاه ۲۰ هزار نفری اردبیل خبر داد و گفت: بهسازی نمای استادیوم فوتبال این مجموعه ورزشی در حال اجرا است.

به گزارش ایران آنلاین، علی نبیان در حاشیه بازدید از پروژه‌های بیمارستانی و ورزشی استان اردبیل گفت: افزون بر استادیوم فوتبال ورزشگاه ۲۰ هزار نفری اردبیل که در مرحله اصلاح روی گرادیان‌ها و بهسازی نما قرار دارد، سالن ژیمناستیک این مجموعه ورزشی نیز در حال پی‌ریزی است.

مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی به سابقه این سازمان در ساخت بناهای ورزشی اشاره کرد و ادامه داد: دو پروژه ورزشگاهی دیگر سازمان مجری در استان لرستان نیز پیشرفت فیزیکی قابل‌توجهی داشته است.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ساخت ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم آباد با ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی روند خوبی دارد و پیشرفت فیزیکی ورزشگاه ۵ هزار نفری بروجرد نیز به ۸۱ درصد رسیده است.

علی نبیان با بیان اینکه سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی پس از شیوع کرونا ۱۴ پروژه بیمارستانی را تکمیل کرده و تحویل وزارت بهداشت داده است، افزود: بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی اردبیل یکی از پروژه‌های بیمارستانی بزرگ سازمان مجری است که با ۱۴ درصد پیشرفت فیزیکی، در مرحله ساخت فونداسیون ساختمان اصلی و اجرای اسکلت فلزی ساختمان مغز و اعصاب قرار دارد.

کپی