اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

کلاس خصوصی در تهران زبان

کلاس خصوصی در تهران زبان

روش های مختلفی برای یادگیری زبان های خارجی وجود دارند که هر یک مزایا و معایب خود را دارند. گروهی از دانشجویان خود آموزی و استفاده از کتاب ها و دی وی دی های آموزشی را راهی مناسب برای یادگیری می دانند در حالی که برخی دیگر عقیده دارند که تنها از طریق شرکت در کلاس های آموزش زبان در موسسات آموزش زبان های خارجی می توانند زبان انگلیسی و سایر زبان های رایج بین المللی را به خوبی یاد بگیرند.

تدریس خصوصی زبان در تهران زبان

اگر سابقه شرکت در کلاس های یادگیری  زبان در اموزشگاه ها را داشته باشیم احتمالا این تجربه را داشته ایم که گاهی شرکت در کلاس های گروهی می تواند کسل کننده، سخت و یا فرسایشی باشد. علت این امر یک دست نبودن سطح دانش زبانی دانشجویان است. این یک دست نبودن موجب می شود که تمرکز کلاس از سوی مدرس به سمت ارتباط با زبان اموزان قوی تر رفته و بیشتر مدت زمان کلاس را به گفتگو با آن ها اختصاص می دهد و یا مدرس مجبور می شود که بیشتر با زبان اموزان ضعیف تر تمرین کرده و سطح ان ها را ارتقاء ببخشد. بسیاری از زبان آموزانی که یادگیری را در کلاس های گروهی تمرین کرده اند این تجربه منفی را داشته و نسبت به یادگیری خود رضایت نداشته اند. این مشکل از طریق کلاس تدریس خصوصی زبان  به صورت انفردی برای هر زبان آموز حل شده است. اگر زبان اموزی هستید که مدت زمانی محدودی برای یادگیری دارید، برنامه کاری فشرده ای دارید و یا نیاز دارید که اموزش را داخل محیط خانه دریافت کنید شرکت در کلاس های خصوصی بهترین گزینه برای شماست.

یکی از مهم ترین مزایای یادگیری زبان از طریق کلاس های خصوصی امکان برخورداری از برنامه ریزی و طرح درس فردی متناسب با سطح زبان اموز، مدت زمان در اختیار او و نتیجه نهایی مورد نظر می باشد. برای مثال اگر شما به نمره 6 در آزمون آیلتس نیاز دارید می توانید از مدرس خود یک برنامه دقیق و پله پله برای رسیدن به این سطح دریافت نموده و مطابق همان آموزش ببینید.

مزایای شرکت در کلاس های خصوصی موسسه تهران زبان:

  • تضمین صد در صدی جهت دریافت نتیجه دلخواه
  • امکان حضور مدرس در منزل و یا محل کار
  • پرداخت شهریه پس از دریافت نتیجه دلخواه
  • امکان شرکت در دوره های ویژه یادگیری زبان با اهداف کاری، توریستی یا تجاری
  • ارائه دوره های ویژه ازمون آیلتس و تافل
  • امکان دریافت تدریس با مدرس خانم در منزل
  • برگزاری دوره های ویژه مکالمه
  • برگزاری دوره های فشرده
  • برگزاری کلاس های ویژه موفقیت در مصاحبه های تحصیلی و کاری

 تدریس خصوصی آلمانی در تهران زبان

کشور آلمان همواره یکی از مقصد های مهاجرتی پرطرفدار از سوی ایرانیان بوده است. آلمان کشوری پیشرفته و رو به رشد است که فرصت های شغلی و تحصیلی متعددی در آن برای مهاجران وجود دارد اگرچه برخی از دوره های آموزشی در دانشگاه های آلمان به زبان انگلیسی نیز برگزار می شود اما اگر قصد مهاجرت به آمان و زندگی در این کشور اروپایی را دارید حتما باید به خوبی با زبان نسبتا دشوار آلمانی آشنایی داشته باشید. اکثر موقعیت های شغلی که از سوی کارفرمایان آلمانی برای نیروهای کار خارجی ارائه می شوند شرط تسلط بر زبان آلمانی دارند. تهران زبان برگزار کننده دوره های آمادگی آزمون های رسمی زبان آلمانی در سطوح A1, A2, B1, B2, C1, C2 می باشد.

آموزشگاه زبان تهران زبان یکی از برترین موسسات برگزار کننده دوره های آموزش زبان المانی به صورت کلاس های گروهی و خصوصی می باشد. با شرکت در کلاس های زبان المانی این آموزشگاه شما می توانید از تدریس مدرس خانم و آقا در منزل خود بهره مند شوید. همچنین در صورتی که شاغل یا محصل هستید و زمان محدودی دارید امکان برگزاری کلاس خصوصی آلمانی در روزهای تعطیل و آخر هفته نیز وجود دارد.

---

 

 

تدریس خصوصی فرانسوی در تهران زبان

دانشگاه های فرانسه همواره یکی از پرطرفدارترین مقاصد مهاجرتی برای مردم سرتاسر دنیا بوده است. علاوه بر این زبان فرانسه در تمام دنیا به عنوان زبان شعر و ادب شناخته شده و در میان دوست داران هنر و ادبیات طرفداران بسیاری دارد. زبان فرانسه یکی از زبان های هندو اروپایی است که شباهت قابل توجهی با زبان های ایتالیایی و اسپانیایی دارد. همچنین بسیاری از کلمات انگلیسی ریشه در در زبان فرانسوی دارند بنابراین یادگیری زبان فرانسوی اگرچه چندان دشوار نیست اما نیازمند دریافت یک برنامه آموزشی منظم و دقیق می باشد.

آموزشگاه زبان تهران زبان یکی از مراکز بسیار معتبر در حوزه تدریس خصوصی زبان فرانسوی می باشد. با شرکت در کلاس های خصوصی زبان فرانسه تهران زبان می توانید از یک برنامه زمانی متناسب با نوع نیاز خود برخوردار شوید. اگر زبان آموزی هستید که مدت زمان کوتاهی برای یادگیری زبان فرانسوی دارید و یا به دلیل مشغله زیاد کاری زمان کافی برای حضور در آموزشگاه را ندارید می توانید با شرکت در کلاس های خصوصی زبان فرانسوی در آموزشگاه تهران زبان در مدت زمان کوتاهی به سطح دلخواهی از زبان فرانسه مسلط شوید.

تدریس خصوصی ترکی در تهران زبان

صنعت توریسم در کشور ترکیه با سرعت بسیار زیادی در حال قدرت گرفتن است همچنین این کشور ترک زبان همسایه ایران در چند سال اخیر فرصت های متعددی را برای امکان مهاجرت و دریافت اقامت ترکیه از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری در این شرکت فراهم نموده است. اگرچه یادگیری زبان ترکی استانبولی برای فارسی زبانان ایرانی نسبتا آسان است و کلمات مشترک بسیاری در هر دو زبان و در زبان انگلیسی با ترکی وجود دارد اما برای تسلط بر این زبان و یا دریافت مدرک زبان ترکی جهت ارائه در دانشگاه های کشور ترکیه باید به طور آکادمیک و اصولی زبان ترکی را آموزش ببینیم. با شرکت در کلاس های خصوصی آموزش زبان ترکی در تهران زبان می توانید این زبان کشور همسایه را در مدت زمان کوتاهی به آسانی یاد بگیرید.

 

---

تهران زبان، بهترین در تدریس خصوصی زبان

آموزشگاه زبان تهران زبان با بیش از 20 سال سابقه یکی از بهترین موسسات آموزش زبان های خارجی می باشد که علاوه بر زبان انگلیسی دوره های آموزش زبان های آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، ترکی، چینی، سوئدی، عربی را نیز برگزار می نماید. یکی دیگر از امتیازات ویژه یادگیری زبان در تهران زبان امکان بهره مندی از کلاس های تدریس خصوصی برای زبان های خارجی می باشد که از سوی زبان اموزان با استقبال بسیار خوبی رو به رو شده است. در ادامه با دوره های این آموزشگاه بیشتر آشنا خواهیم شد.

 

کپی