اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

سنگدال بتنی و نیوجرسی بتنی

سنگدال بتنی و نیوجرسی بتنی

انواع دال بتنی سرعت انجام کار را دو برابر کرده و موجب می‌شوند که اطمینان خاطر بیشتری درباره کیفیت کار به وجود بیاید. این نوع از بتن‌های پیش ساخته که برای سقف یا به عنوان دیوار در برخی موارد مورد استفاده قرار می‌گیرند در سراسر ایران و جهان مورد استفاده قرار می‌گیرند که نشان دهنده اهمیت خرید دال بتنی می‌باشد.

سنگدال بتنی و نیوجرسی بتنی که با شیوه‌ای تخصصی تولید می‌شود، مشکلات متعددی را در روند ساختمان سازی و راه و شهر سازی رفع کرده است. انواع دال بتنی سرعت انجام کار را دو برابر کرده و موجب می‌شوند که اطمینان خاطر بیشتری درباره کیفیت کار به وجود بیاید. این نوع از بتن‌های پیش ساخته که برای سقف یا به عنوان دیوار در برخی موارد مورد استفاده قرار می‌گیرند در سراسر ایران و جهان  مورد استفاده قرار می‌گیرند که نشان دهنده اهمیت خرید دال بتنی می‌باشد. پس لازم است با بهترین تولید کننده سنگدال آشنایی کامل داشته باشید.شرکت ایستا پی گستر تولید کننده انواع قطعات بتنی خاص و سفارشی و دیوار های بتنی خود ایستا و نیوجرسی بتنی در سایز ها مختلف می باشد.لیست قیمت نیوجرسی و سنگدال بتنی و دیوار بتنی 02177839766

 

کاربردهای خاص سنگدال بتنی را بدانید!

به طور کلی سنگدال‌ها در دو مدل افقی و ایستاده تولید می‌شوند که از مدل افقی برای سقف و کف زمین‌ها استفاده می‌شود و از نمونه‌های ایستاده به عنوان دیوار پیش ساخته استفاده خواهد شد. به همین جهت با قاطعیت می‌توان گفت که تولید کنندگان انواع سنگدال بتنی بار بزرگی را در حوزه ساخت و ساز بر می‌دارند. تولید این نوع از محصولات پیش ساخته نیازمند تخصص و مهارت بالایی است که تنها افراد با دانش بالا در این زمینه از عهده آن بر خواهند آمد. از آنجا که ساخت و ساز به سرعت رو به پیشرفت است، استفاده از دال بتنی و دیوار بتنی بسیار مورد اسقبال قرار می‌گیرد، به همین جهت انواع مختلفی از سنگدال‌ها وجود دارد.

انواع سنگدال بتنی کدام است؟

از آنجا که سنگدال در موارد منعددی کاربرد دارد، تولید کنندگان آن را بر اساس اصول و استانداردهای روز دنیا در انواع مختلفی تولید و عرضه کرده‌اند که عبارت هستند از:

  1. سنگدال ترافیکی
  2. دال بتنی روی کانال
  3. دیوار خود ایستا در انواع مختلف
  4. سنگدال سقفی و....

طبیعتاً ظرفیت و قدرت تحمل دال ترافیکی و دال بتنی روی کانال یا داکت های بتنی با انواع دیوار پیش ساخته تفاوت‌هایی دارد که در ظاهر امر مشخص نمی‌باشد، اما تولید کنندگان زبده از آن مطلع هستند. به همین جهت خرید سنگدال‌ها از تولید کنندگان خبره و باتجربه بسیار اهمیت دارد. لازم به ذکر است که امکان سفارس این نوع بتن‌های پیش ساخته در سایزها و ابعاد گوناگون وجود دارد که به صورت اصولی تعیین شده و قابل سفارش خواهد بود.

یکی از تولیدات شرکت ایستا پی گستر دیوار بتنی خود ایستا است که در ابعاد مختلف تولید میگردد و جهت دیوار هایی که با سرعت بالا می بایست اجرا شود قابل استفاده می باشد.عیار مصرفی در دیوار های بتنی خود ایستا 400 میباشد و بسیار از لحاظ مقاومت بالا هست.

سفارش دال به شرکت ایستا پی گستر بهترین تصمیم است!

بدیهی است که امکان خرید بدون سفارش به تعداد بالا برای سنگدال بتنی وجود ندارد، بنابراین لازم است یک مجموعه‌ی حرفه‌ای را بشناسید که در صورت لزوم و نیاز به آن سفارش دهید. شرکت ایستا پی گستر به صورت تخصصی و ویژه در زمینه تولید انواع پیش سازه‌های بتنی فعالیت می‌کند، آماده دریافت سفارش به تعداد بالا بوده و کیفیت تولیدات خود را تضمین می‌کند. شرکت ایستا پی گستر که متشکل از مهندسین و متخصصین با تجربه می‌باشد سنگدال بتنی را با کیفیت بالا تولید کرده و تا به امروز به عنوان برترین تولید کننده داخلی شناخته شده است.

از آنجا که امکان خرید به صورت آنلاین نیز وجود دارد، کار برای سفارش انواع دال به این شرکت آسان است، پس بدون درنگ به سایت http://istapeygostar.com وارد شوید و پس از کسب اطلاعات لازم و دریافت مشاوره به تعداد مورد نیاز ثبت سفارش کنید.

کپی