اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

هرج و مرج در کنسرت موسیقی لندن

هرج و مرج در کنسرت موسیقی لندن
آرزوکیهان

3 هفته بعد از مرگ چند آمریکایی در یک کنسرت موسیقی بار دیگر هرج و مرج در کنسرت موسیقی لندن چند تن را زخمی و راهی بیمارستان کرد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از دیلی میل،‌ هجوم طرفداران موسیقی به نگهبانان امنیتی در کنسرت موسیقی خواننده نیجریه ای در لندن سبب شد تا چند جوان زیر دست و پا مانده و زخمی شوند.

بنا بر گزارش های پلیس جوانان قصد داشتند تا از نگهبانان عبور کرده و سریعتر وارد سالن کنسرت شوند تا هر چه سریعتر خواننده محبوب نیجریه ای خود"ویزکید" را ملاقات کنند.

این حادثه تنها 3 هفته پس از حادثه کنسرت در جشنواره موسیقی تگزاس آمریکا هنگام اجرای خواننده معروف "تراویس اسکات" رخ داد. در حادثه مذکور 8 تن کشته و صدها نفر زخمی شدند. به گفته ماموران اورژانس، ماجرا از آن جا شروع شد که جمعیت به سمت جلوی صحنه کنسرت"تراویس اسکات"، رپر معروف آمریکایی، هجوم بردند و چند نفر زیر دست و پا ماندند. ۱۱ نفر در حالت ایست قلبی به بیمارستان منتقل و از این تعداد ۸ نفر جان خود را از دست دادند. جوان‌ترین قربانی این تراژدی تنها ۱۴ سال داشت.

در این حادثه اما هرج و مرج از آنجا آغاز شد که گروهی از جوانان که بلیط نداشته قصد داشته اند تا به زور در میان سیلاب جمعیت وارد سالن شوند و با هل دادن دیگران همه چیز را به هم ریختند.

کپی