اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

نماینده کنگره: بایدن در انتخابات 2024 برنده نیست

نماینده کنگره: بایدن در انتخابات 2024 برنده نیست
آرزوکیهان

یک نماینده کنگره آمریکا در گفتگو با شبکه خبری فاکس نیوز تاکید کرد که بایدن در انتخابات 2024 میلادی برنده نخواهد بود.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از فاکس نیوز، بنا بر استدلال "تام ایمر" نماینده کنگره آمریکا و رئیس کمیته ملی جمهوری خواه ، جو بایدن تاکنون خوش ندرخشیده است. بایدن به دلیل سیاست های غلط در زمینه  تورم ، آشوب در مرزهای جنوبی و افزایش موج جنایت در این کشور در انتخابات بعدی پیروز نخواهد بود.

"ایمر" این استدلال را در یک مصاحبه اختصاصی مطرح کرد ،‌جایی که دولت آمریکا را به دلیل تصمیماتش ناتوان در عملکرد سیاسی دانست و مورد انتقاد قرار داد.

او در انتقادهای خود از سیاست های بایدن که باعث افزایش تورم درجامعه ، ناامنی در مرزها  و افزایش مالیات شده است سخن گفت.

ایمر در این باره گفت:‌ مردم آمریکا باهوش هستند. دموکرات ها در حال حاضر ارتباطی با طبقه متوسط آمریکا ندارند و گویی شرایط را نمی دانند. وظیفه جمهوری خواهان این است که مطمئن شوند  دموکرات ها در سال آینده سیاست های کاملا روشن خود را از جمله تورم ،‌موج جنایت و کنترل مرزها را تغییر دهد. دولت باید ناتوان است و این ناتوانی را از زمان روی کار آمدنش به نمایش گذاشته  بایدن می تواند در سال 2024 میلادی در انتخابات شرکت کند اما شکست خواهد خورد.

او تاکید کرد که دلیل شکست بایدن افزایش قیمت بالا برای همه چیز و پایین آمدن حقوق هاست ،موج جنایت روز به روز بیشتر می شود اما رئیس جمهور هیچ کاری نمی کند . هرج و مرج در مرزهای جنوبی نشان از بی کفایتی اوست.

وی ادامه داد: عملکرد بد دیگر بایدن خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان بود که در ترفند سیاسی برای بدست آوردن  50 میلیون بشکه نفت صورت گرفت.

آمارها نشان میدهد در نظرسنجی ملی جدید دانشگاه کوئینیپیاک، میزان محبوبیت پرزیدنت بایدن به 36 درصد رسیده است. این پایین ترین سطح حمایت عمومی رئیس جمهور در نظرسنجی کوئینیپیاک از زمان تصدی ریاست کاخ سفید در ژانویه است.

وی افزود:‌ متحدان بایدن به دنبال کاهش نگرانی ها در مورد سن او و میزان کاهش محبوبیت او در نظر سنجی ها هستند که شکست ویرانگر وی را در انتخابات آینده نشان خواهد داد.

ادعای نماینده آمریکا بایدن در انتخابات 2024 برنده نیست

کپی