اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

شهادت مامور پلیس در درگیری مسلحانه با اشرار اسلامشهر

شهادت مامور پلیس در درگیری مسلحانه با اشرار اسلامشهر

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از شهادت مدافع امنیت استوار دوم امین سعیدی در درگیری با افراد شرور و قاچاقچیان موادمخدر در احمدآباد مستوفی اسلامشهر خبر داد.

به گزارش ایران آنلاین، سردارکیوان ظهیری گفت: ساعت 22 و 35 دقیقه شب گذشته، ماموران کلانتری احمدآباد مستوفی در جریان فروش و توزیع موادمخدر توسط یکی از قاچاقچیان و افراد شرور منطقه قرار گرفتند ، تیمی از ماموران کلانتری از جمله استوار دوم امین سعیدی برای بررسی موضوع به محل فعالیت قاچاقچیان در احمدآباد مستوفی اعزام شدند.
وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد تعدادی افراد در محوطه ای که آلونکی در آن تعبیه شده ،در حال توزیع و مصرف موادمخدر هستند  که به محض نزدیک شدن ماموران کلانتری، یکی از قاچاقچیان که از افراد سابقه دار و شرور منطقه محسوب می شد و چندین بار توسط پلیس دستگیر شده بود، با اسلحه کمری به سمت استواردوم امین سعیدی شلیک کرده و این مامور از ناحیه قفسه سینه مورد اصابت گلوله قرارگرفت .
به گفته این مقام ارشد انتظامی، بلافاصله این مامور انتظامی به درمانگاهی در احمدآباد مستوفی انتقال یافت وعلیرغم تلاش کادر درمان برای احیاء‌ استواریکم امین سعیدی موثر واقع نشد . وی براثرشدت جراحت  وارده به درجه رفیع شهادت نائل و به دگیر همرزمان شهیدش  پیوست.
سردار ظهیری رئیس پلیس غرب استان تهران  یادآورشد: در جریان این دوئل مسلحانه چندین تیر به سمت این قاچاقچیان و فرد شرور شلیک شد اما این سوداگران مرگ  با استفاده از تاریکی شب پا به فرار گذاشتند. اکنون دستگیری فرد شرور و همدستانش را در دستور کار ماموران پلیس قرار دارد.                                         
   

کپی