اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

توقیف شناورهای حامل لوازم خانگی قاچاق در سواحل ماهشهر

توقیف شناورهای حامل لوازم خانگی قاچاق در سواحل ماهشهر

مرزبانان در بازرسی از شناورهای توقیفی 100 دستگاه یخچال ساید، 30 دستگاه کولر، 55 دستگاه ماشین لباسشویی، 35 دستگاه ماشین ظرفشویی، 40 دستگاه آبمیوه گیری و 70 دستگاه جاروبرقی کشف و ضبط کردند.

 به گزارش ایران آنلاین، سردار لطفعلی پاکباز فرمانده مرزبانی استان خوزستان در این باره گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و حمایت از تولید داخلی، مرزبانان، هنگام کنترل شناورهای عبوری در آب های شمالی خلیج فارس سه شناور باری حامل کالای قاچاق که به سمت بندر ماهشهر در حرکت بودند، شناسایی و متوقف کردند.

پاکباز افزود: مرزبانان در بازرسی از شناورهای توقیفی 100 دستگاه یخچال ساید، 30 دستگاه کولر، 55 دستگاه ماشین لباسشویی، 35 دستگاه ماشین ظرفشویی، 40 دستگاه آبمیوه گیری و 70 دستگاه جاروبرقی کشف و ضبط کردند.
سردار" پاکباز" با اشاره به دستگیری 18 قاچاقچی در این رابطه تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای مکشوفه را 60 میلیارد ریال برآورد کردند. سپس پرونده ای در این زمینه تشکیل و به همراه متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد.
فرمانده مرزبانی استان خوزستان در پایان گفت: قاچاقچیان و مخلان اقتصاد داخلی کشور بدانند مرزبانان با اشراف اطلاعاتی کوچکترین تحرکات را در نوار مرزی زیر نظرگرفته و با هرگونه اقدام سودجویانه قاطعانه برخورد خواهند کرد.
 

کپی