اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی:

با دریافت سفارش از شرکت‌های شستا رونق به کارخانه هپکو بازمی‌گردد

با دریافت سفارش از شرکت‌های شستا رونق به کارخانه هپکو بازمی‌گردد

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در سفر به استان مرکزی از کارخانه هپکو اراک بازدید کرد و گفت: شرکت‌های تابعه شستا نیازهای خود را به شرکت هپکو سفارش می‌دهند و با دریافت این سفارشات کارخانه هپکو رونق می‌گیرد.

به گزارش ایران آنلاین، میر هاشم موسوی در بازدید از کارخانه هپکو اراک با اشاره به اینکه کارگران مهمترین سرمایه در بحث توسعه و اقتدار صنعتی هستند، بیان کرد: عمده مشکل کارخانه هپکو استفاده از ظرفیت های موجود و توسعه بیشتر این صنعت است؛ از این رو به دنبال کمک در جهت رفع موانع موجود برای این بخش صنعتی هستیم.

وی تصریح کرد:  تکالیفی را برای شرکت‌های زیر مجموعه‌های سازمان در شستا تعیین کردیم تا تمام نیازهای خود در بحث ماشین آلات را از هپکو خریداری کنند.
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: در حال حاضر  ۱۵ الی ۲۰ درصد ظرفیت کارخانه فعال است و برای توسعه و رشد این کارخانه نیاز هست مدیران مجموعه برنامه توسعه‌ای را آماده کنند. امید است با هدایت منابع مالی و با استفاده از ظرفیت‌های سرمایه گذاری به این سو، بار دیگر شاهد رونق تولید در این کارخانه باشیم.
وی به کارخانه آذرآب اشاره کرد و ادامه داد:  مهمترین دغدغه این کارخانه بیمه کارگران است که در این حوزه تاکید شده در بحث حق بیمه، اگر در بخش منابع مالی بیمه کارگران مشکلی وجود دارد، با تقسیط بیمه و دیگر شرایط  در  راستای حمایت از این مجموعه اقدام کنند.
موسوی گفت: در کنار آذراب از کارخانه واگن پارس هم بازدید داشتیم که با تغییر مدیریت شرایط تولید به نسبت قبل بهتر شده است و روند تولید در این کارخانه به سمت بومی سازی حرکت کرده است .

کپی