اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

رییس سازمان برنامه و بودجه:

پیشرفت های کشورمدیون خون شهدا است

پیشرفت های کشورمدیون خون شهدا است

معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه گفت:‌ منش و روش شهدا اگر در همه امور کشور جاری شود مشکلات اقتصادی و اجتماعی به سرعت حل خواهد شد.

به گزارش ایران آنلاین، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان برنامه و بودجه کشور؛ مسعود میرکاظمی در نشست صمیمانه همسران و فرزندان شاهد شاغل در سازمان؛‌ گفت:‌ قبل از انقلاب کشور به قدری وابسته بود که حتی وزرا  با اذن یکی از سفارتخانه های خارجی تعیین می شدند؛کسی جرات اعتراض نداشت؛اما حالا در جمهوری اسلامی آزادی ها به قدری توسعه پیدا کرده که حتی ضد انقلاب هم از آن سوء استفاده می کنند.

وی ادامه داد: استقلال و عرضه اندام ایران در سطح بین الملل مدیون خون شهدا است؛شما باید افتخار کنید که از بیت شهدا هستید و حتما اینگونه هم هست،‌شهدا شمع جامعه هستند که با سوختن خود روشنگری به جامعه ما و کل جهان هدیه کرده اند؛ امروز می بینیم روحیه ایثار و مقاومت در کل منطقه گسترش پیدا کرده است.
معاون رییس جمهور حرکت بر مدار و مسیر شهدا تکلیف فرد فرد جامعه است؛‌ تاکید کرد: آنهایی که امروز از این راه ابراز پشیمانی می کنند در گذشته هم کاری نکرده و قدمی برنداشته بودند؛‌ آن کسی که عمق و جان مکتب شهدا را فهمید هیچ وقت پشیمان نمی شود.
دکتر میرکاظمی تصریح کرد: خانواده های شهدا باید در جامعه در حیطه های تخصصی هم ارتقاء پیدا کنند تا بتوانند راه عزیزان خود را ادامه دهند؛‌در سازمان برنامه و بودجه هم ما از ظرفیت های این عزیزان استفاده خوبی خواهیم برد.

کپی