اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی
در گفتگو با ایران آنلاین؛

ژاله صامتی: بازی در زیرخاکی یک استثنا بود

ژاله صامتی: بازی در زیرخاکی یک استثنا بود
سعیده احسانی راد

ژاله صامتی گفت: در سریال ها بازی نمی کنم اما بازی در زیرخاکی استثنا بود.

ژاله صامتی بازیگر نقش پری در سریال زیر خاکی در گفت و گو با ایران آنلاین گفت: اینکه مردم سریال زیر خاکی را دوست دارند و محبوب قلوب مردم بوده و زن و مرد با آن هم ذات پنداری می کنند خیلی خوشایند و جذاب است.

وی با بیان اینکه من عاشق لحظه به لحظه بازی در زیر خاکی هستم افزود: اینکه این سریال در یک دهه خاص روایت می شود سختی هایی دارد. زن های آن روزگار مخاطب را یاد مادر، خاله و عمه های شان می اندازد من در پری، مادر، زن دایی و زن عمویم را بازی کردم، با اینکه در آن دهه بچه بودم.

صامتی با اشاره به ارتباط شخصیت پری با مخاطب، ادامه داد: من نقش هایم را از خود مردم انتخاب می کنم و در همه فیلم ها آدم هایی را که بازی کردم واقعی بودند.

وی درباره بازی کنار پژمان جمشیدی اظهار داشت: بازی در کنار ایشان اتفاق خوبی است؛ این پنجمین کاری بود که با پژمان جمشیدی داشتم.

صامتی درباره نقش مادر یک پسر بازیگوش در زیر خاکی افزود: من در این سریال نقش مادری را داشتم که در آن دوره زیست نکرده ام و مادری کردن برای چنین فرزندی در آن دوران سخت تر از ماجراهای دیگر است ولی به هر حال کار تیمی کردن سختی ها را جذاب تر می کند.

این بازیگر تصریح کرد: در سریال ها بازی نمی کنم اما بازی در زیرخاکی استثنا بود.

ضبط سریال زیرخاکی که برای پخش در نوروز 1401 از شبکه یک سیما تولید می شود، فعلا در تهران ادامه خواهد داشت.
 
فصل دوم «زیرخاکی» با به اسارت رسیدن فریبرز و ناصری به دست نیروهای بعثی در جبهه به پایان رسید.
 
چندی پیش با برگزاری بیست و یکمین دوره از جشن حافظ، ژاله صامتی به عنوان بهترین بازیگر زن کمدی در فصلهای اول و دوم سریال «زیرخاکی» انتخاب شد.
 
بازیگران این سریال که تولید مرکز سیمافیلم است عبارتند از پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، نادر فلاح، گیتی قاسمی، مریم سرمدی، خسرو احمدی، اکبر رحمتی، مهری آل آقا، اصغر نقی زاده، رایان سرلک و ستاره پسیانی، با حضور هومن برق‌نورد و هنرمندی نسرین نصرتی.
کپی