اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

تجاوز و قتل دختر 11 ساله و 4 عضو خانوده اش به دست "قاتل خواب آلود"

تجاوز و قتل دختر 11 ساله و 4 عضو خانوده اش به دست "قاتل خواب آلود"
آرزوکیهان

مرد جوانی ملقب به "قاتل خواب آلود"‌ به جرم تجاوز به دختری 11 ساله و قتل 4 تن از اعضای خانواده پای میز محاکمه قرار گرفت.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از دیلی استار،‌ متهم "دامین بندال 31 ساله با مادر دختر 11 ساله در فضای مجازی آشنا شده و در شب جنایت با او قرار ملاقاتی در خانه اش در "دربی شایر" انگلیس گذاشته است. قاتل پس از ورود و خوردن شام نیت شوم خود را اجرایی کرده است.

---

بنا بر اطلاعات پلیس اسکاتلندیارد متهم پس از خوردن شام با اعضای خانواده هنگامیکه هر 4 قربانی اش در خواب بوده پس از تجاوز به دختر 11 ساله خانواده، تک تک قربانیانش را به قتل رسانده و محل جنایت را خونسردانه ترک کرده است.
سخنگوی پلیس اسکاتلندیارد "استیو بنت"‌در این باره گفت: متهم پس از تجاوز و قتل 3 عضو خانواده حتی به دوست خانوادگی دختر قربانی که کودکی 12 ساله بوده رحم نکرده و برای پنهان ماندن جنایاتش او را نیز کشته است.
با کشف اجساد 4 قربانی توسط ماموران پلیس، ماموران متهم را  دو روز پس از جنایت شناسایی و دستگیر کردند. ماموران پلیس می گویند لقب متهم را به دلیل خواب آلودگی و خونسردی اش در اداره پلیس انتخاب کرده اند.
گزارش های موجود نشان میدهد که قربانیان وی یک دختر 11 ساله،‌ دوست خانوادگی دختری 12 ساله،‌ برادر قربانی، پسری 13 ساله و مادر 35 ساله خانواده بوده اند که این مرد روانی با خونسردی شبانه و در خواب آنها را به قتل رسانده است.

 

کپی