اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران
وزیر کشور در معارفه استاندار جدید چهارمحال و بختیاری؛

مذاکرات زمانی نتیجه می‌دهد که امریکا خواسته‌های ملت ایران را بپذیرد

مذاکرات زمانی نتیجه می‌دهد که امریکا خواسته‌های ملت ایران را بپذیرد

احمد وحیدی در معارفه استاندار جدید چهارمحال و بختیاری گفت: اگر مطالبات مردم را نپذیرند ملت مسیر مقاومت و پیشرفت خود را بدون توجه به این مذاکرات پیش خواهند برد.

به گزارش  وزارت کشور، دکتر احمد وحیدی در آیین تکریم اقبال عباسی استاندار سابق و معارفه غلامعلی حیدری استاندار جدید استان چهارمحال و بختیاری که امروز با حضور نمایندگان مجلس، نخبگان و فعالان سیاسی این استان برگزار شد؛ گفت: مردم غیور استان چهارمحال و بختیاری با داشتن شهدای بزرگ افتخاری برای کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

وزیر کشور با اشاره به رشادت ها و دلاوری های مردم استان چهارمحال و بختیاری در طول هشت سال دفاع مقدس یادآور شد: تیپ قمر همیشه خط شکن بود سخت ترین ماموریت ها به  این تیپ داده می شد و با شجاعت و غیرتی مثال زدنی جلو می رفت.
وی اضافه کرد: بیش از دو هزار شهید فضای استان را معطر کرده و ناظر اعمال و رفتار همه ما هستند.

دکتر وحیدی با بیان اینکه چهارمحال و بختیاری یک نقطه مهم و تکیه گاه مهم است و  تعداد قابل توجهی از شهدای مدافع حرم از این استان است؛ تصریح کرد: جا دارد در این ایام مبارک که هفته بسیج نام گذاری شده است پیام حضرت امام خمینی (ره) درخصوص پاسداشت و گرامیداشت این ایام را ارج بنهیم و در نظر داشته باشیم که مهم ترین رکن قدرت جمهوری اسلامی ایران، مردم هستند.

وی در ادامه به بیانات بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی درخصوص بسیج اشاره کرد و گفت: بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنام است و امتداد حرکت خونین شهدا و خط فکری اسلام ناب محمدی است.

دکتر وحیدی در بخش دیگری از صحبت های خود به بیان ظرفیت ها و توانمندی های مدیریتی استاندار جدید استان چهارمحال و بختیاری اشاره کرد و گفت: برادر گرامی آقای حیدری یک بسیجی مخلص و فرزند شهید آماده است تا کمر همت ببندد و همه ظرفیت خود را برای خدمت مردم به کار ببندد.
وی ابراز امیدواری کرد: به یاری خدا یک جهش جدید در استان با توجه به ظرفیت های فراوانی که دارد، اتفاق بیفتد.

دکتر وحیدی با تاکید بر این موضوع که با همت و توان همه این مردم امکان غلبه بر مشکلات وجود دارد؛ خاطرنشان کرد: باید الگوی همه جانبه بسیج مردم را در حوزه اقتصادی پیدا کنیم و به نحو موثری به کار گیریم.
وی اضافه کرد: با حضور مردم در صحنه سیاسی و اقتصادی مشکلات آسان و حل خواهد شد.
وزیر کشور در ادامه گفت: باید مسیر حضور  مردم دز حوزه اقتصاد را فراهم کنیم ‌ اطمینان دارم با مشارکت مردم مشکلات اقتصادی هم حل خواهد شد و اتفاقات اقتصادی بزرگ و مثبتی  رخ خواهد داد.

دکتر وحیدی در بخش دیگری از صحبت های خود به بیان ظرفیت های توسعه ای استان چهارمحال و بختیاری اشاره کرد و گفت: در حوزه گردشگری این استان دارای ظرفیت های بالایی دارد و با استفاده از ظرفیت ها باید مشکلات اقتصادی استان نظیر اشتغال و بیکاری حل و فصل شود.
وزیر کشور همچنین گفت: هنر دولت ها باید این باشد که  حضور و مشارکت مردم در عرصه های اقتصادی را فراهم کند.
وی درخصوص مشکلات آب گفت: عدالت توزیعی در بحث آب از سیاست های اصلی دولت خواهد بود.

دکتر وحیدی با بیان اینکه نباید فراموش کرد دولت مردمی حضرت آیت الله رئیسی سه ماه است که سکان هدایت کشور را در دست گرفته است؛ گفت: امروز دولت در حال برنامه ریزی در حوزه تنظیم بازار است و در بخش کالاها موفقیت های به دست آمده و برای مابقی هم در حال برنامه ریزی هستند.

وزیر کشور درخصوص موضوع مذاکرات پیش روی کشور در عرصه بین المللی هم گفت: در بحث مذاکره اگر آمریکا به خواسته های ملت ایران تن دهد؛ مذاکرات به نتیجه خواهد رسید و اگر به خواسته های ملت ایران توجه نکنند؛ ملت مسیر پیشرفت و عزت خود را پیش خواهد برد.

دکتر وحیدی در پایان با اشاره خباثت های بدخواهان نظام جمهوری اسلامی ایران گفت:  برای آسیب به زدن ملت یک روز پمپ بنزین را هک می کنند و یک روز دیگر شرکت های هوایی را تحریم می می کنند تا این ملت غیور را به زحمت بیندازند.

 

 

 

 

کپی