اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

نصب دکل تلفن همراه در اراضی دولتی ممنوع

نصب دکل تلفن همراه در اراضی دولتی ممنوع

مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران از دستور رئیس دادگاه عمومی بخش صفا دشت ملارد نسبت به جمع آوری دکل اپراتور تلفن همراه در اراضی دولتی خبر داد.

 خلیل محبت خواه گفت: با دستور رئیس دادگاه عمومی بخش صفادشت از نصب و اجرای دکل ایرانسل در عرصه مسجد واقع در فاز ۳ مسکن مهر صفادشت جلوگیری بعمل آمد.

وی گفت: با عنایت به مالکیت دولت در پلاک ثبتی ۱ فرعی از ۱۶۴ اصلی در پروژه مسکن مهر صفادشت قطعه ۳۰۴-۳ مسجد حضرت علی اکبر (ع) با کاربری مذهبی صرفا جهت احداث مسجد و بهره برداری مذهبی تحویل شده بود که بدون مجوز این اداره کل اقدام به نصب دکل ایرانسل شد. این مسئله مغایر با کاربری مصوب بوده و اقدامات مذکور غیرمجاز و دخل و تصرف در بیت المال و اراضی دولتی تلقی و لذا نسبت به جمع آوری دکل مربوطه اقدام قانونی به عمل آمد.

محبت خواه در پایان گفت: همکاران این اداره کل در اداره حقوقی و یگان حفاظت از اراضی در راستای حفظ و صیانت از بیت المال و دولت با تعامل سازنده با دستگاه نظارتی و قضایی در راستای تعالی و هدف گذاری سازمانی نسبت به استیفاء حقوق دولت و صیانت از بیت المال اقدام نموده اند که امیدواریم این تعامل سازنده به صورت مستمر ادامه داشته باشد.

/پایگاه اطلاع رسانی دولت 

کپی