اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰

کشف بیش از 13 تن آرد یارانه ای در پایتخت

کشف بیش از 13 تن آرد یارانه ای در پایتخت

13تن و 500 کیلو گرم آرد یارانه ای که به صورت بسیار نامطلوب در یک انبار حوالی یافت اباد نگهداری می شد، توسط پلیس امنیت تهران کشف شد.

به گزارش ایران آنلاین، سرهنگ نادر مرادی معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت گفت: در راستای برخورد با سوداگران ، گران فروشان وسودجویان  ،خبری مبنی بر دپوی مقادیر زیادی آرد یارانه ای در یک انبار در محدوده میدان الغدیر یافت آباد دریافت شد و بلافاصله موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت قرار گرفت.

وی افزود: ماموران در بررسی های اولیه دریافتند که مالک انبار با تهیه این آردها با قیمت یارانه ای آنها را در سطح نانوایی ها با نرخ آزاد توزیع و از این شرایط برای خود مال اندوزی می کند.
مرادی تصریح کرد: ماموران با ارسال مستندات به مقام قضائی و اخذ دستور با همکاری عوامل تعزیرات در روز یکم آذرامسال  به ادرس اعلامی اعزام و در بازرسی از این انبار  13تن و 500 کیلو گرم  آرد یارانه ای که به صورت بسیار نامطلوب و در شرایط نامناسب بهداشتی نگهداری می شد را کشف و ضبط کردند . همچنین کارشناسان ارزش ریالی این آردها را 800 میلیون ریال برآورد کردند.  بدین ترتیب آردهای یارانه ای براساس دستورمقام قضائی تحویل سازمان غله شد.
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت با بیان اینکه در همین رابطه مالک این انبار دستگیر و  جهت سیر مراحلقانونی به مرجع قضایی معرفی شد،گفت: تلاش برای دستگیری سایر متهمان این پرونده ادامه دارد. 

کپی