اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

مسایل خاص روان شناسی در «هزار راه نرفته» سانسور و حذف نمی شود

مسایل خاص روان شناسی در «هزار راه نرفته» سانسور و حذف نمی شود

نخستین قسمت از فصل هفتم برنامه «هزار راه نرفته» از هشتم آبان ماه در جدول پخش برنامه‌های شبکه دو سیما قرار گرفت .

ناهید سادات‌ شریفی تهیه کننده برنامه هزار راه نرفته در گفت و گو با ایران آنلاین ، موفقیت این برنامه را در زنده  و واقعی بودن سوژه هایی که به آن پرداخته می شود بیان کرد که باعث می شود مخاطب با سوژه ها همذات پنداری کند .
شریفی تنوع آیتم ها در هر قسمت و استفاده از کارشناسان با تجربه را از دیگر عواملی دانست که باعث استمرار و استقبال از این برنامه شده است طوری که هیچ خطای کوچکی در صحبت ها و نظرات کارشناسان برای کمک به خانواده ها در این هفت فصل مشاهده و گزارش نشده است .
این تهیه کننده ادامه داد : با وجودی که تمام مسایل روان شناسی مربوط به مسایل خاص خانواده و تربیت فرزند است قابل پرداخت نیست اما در برنامه هزار راه نرفته مسایل طوری مطرح شده که برنامه مشمول مممیزی و حذف نشده است و بیشتر تذکر و سانسور در فصل های اول صورت گرفته است .
شریفی تحلیل فیلم های سینمایی از لحاظ روان شناسی را از تازه های برنامه هزار راه نرفته بیان کرد که مسایل زیبایی شناسانه فیلم ها بررسی نمی شود و فیلم ها از لحاظ روان شناسی و مسایلی که به انتخاب های درست در زندگی کمک می کند پرداخته می شود .
فصل هفتم  هزار راه نرفته در 120 قسمت تهیه شده و هنوز برنامه ریزی برای ساخت فصل هشتم صورت نگرفته است.
«هزار راه نرفته» کاریست از گروه خانواده به تهیه‌کنندگی ناهید سادات‌شریفی به کارگردانی علیرضا برزگر دانایی که از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۹ و ۴۵ از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

 

کپی