اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

گرم کردن بدن با ژاکت فناورانه+ فیلم

گرم کردن بدن با ژاکت فناورانه+ فیلم
بیتا میرعظیمی خبرنگار

ژاکت فناورانه HCK4R را پوشیده و تنها با یک دگمه، بدنتان را 2 برابر بیشتر از یک ژاکت گرافنی گرم کنید.

این ژاکت بدلیل وجود فناوری گرمایش فوق العاده سریع با نام  Graphenecore، بدن کاربران را در هر آب و هوایی گرم می کند. این لباس سبک و بادوام، با بهره گیری از سیستم گرمایش مبتنی بر گرافن، گرمای مادون قرمز را از طریق ساختار مشبک خود و به طور مساوی در تمامی اجزای لباس منتشر می کند. گرافن خواص مفید زیادی دارد. از جمله این که انرژی الکتریکی و حرارتی را به خوبی هدایت می کند. بسیار کارآمد، سبک وزن، انعطاف پذیر بوده و از نظر شیمیایی بی اثر است. این در ترکیب با این واقعیت که پایدار است، گرافن را به ماده ای عالی برای گرم کردن ژاکت فناورانه HCK4R تبدیل می کند.

برای بهره گیری از این گرما در هنگام ماجراجویی، ورزش، سفر و کار تنها کافی است دگمه ای را در بخش بالایی لباس فشار دهید. این فناوری یکی از سریع ترین روش های توزیع گرمایشی بوده و در زمانی نزدیک به 1 دقیقه و دو برابر بیشتر از ژاکت های گرم شونده بر پایه کربن، بدن را گرم می کند.

سیستم گرمایشی این ژاکت، با هر پاوربانکی تغذیه می شود. برای شارژ دوباره این سیستم، تنها کافی است کابل سیم را به ورودی USB-A در جیب داخلی قفسه سینه وصل کرده و دکمه را به مدت 3 ثانیه نگه دارید تا روشن شود.

پاوربانک اصلی و استاندارد هزار میلی آمپری این ژاکت، همزمان با شارژ این لباس، دستگاههای الکترونیکی دیگر شما را نیز شارژ می کند. بنابراین به راحتی می توانید این زاکت فناورانه را پوشیده و همزمان با گرمای بسیار عالی در هوای بسیار سرد، بدون هیچ نگرانی تلفن همراه و یا تبلت خود را نیز شارژ کرده و از ان استفاده کنید.

این ژاکت فناورانه ضدآب، قابل شستشو بوده و بدون هیچ گونه نگرانی می توان آن را درون لباسشویی شست. این ژاکت در اندازه های مختلف برای زنان و مردان طراحی و ساخته شده است.

در صورت تمایل به خرید این ژاکت فناورانه، می توانید به سایت کیک استارتر مراجعه کرده و آن را با قیمتی برابر 263 دلار آمریکا پیش خرید کنید.

 

بدنتان را با ژاکت فناورانه گرم کنید+ فیلم

کپی