اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

پیام وزیر بهداشت به مناسبت روز جهانی «اتاق عمل»

پیام وزیر بهداشت به مناسبت روز جهانی «اتاق عمل»

وزیر بهداشت در پیامی به مناسبت روز جهانی اتاق عمل گفت: اتاق عمل تجلی اثرگذاری کار گروهی در فعالیت‌های حرفه‌ای پزشکی است و از این جهت کار کارشناسان و کارکنان اتاق عمل الهام بخش و الگوی ارزنده‌ای برای همگرایی و تعامل است.

در متن پیام دکتر بهرام عین اللهی خطاب به کارکنان و کارشناسان اتاق عمل آمده است:« روز جهانی اتاق عمل یادآور مردان و زنانی است که با عشق و اعتقاد و توکل در سخت‌ترین شرایط و بحرانی‌ترین لحظه‌ها، دانش شجاعت و مهارت را همراه می‌کنند تا امید را به دل ناآرام و چشم‌های نگران هدیه بدهند. اتاق عمل برای بیمار و همراهان آخرین و نفس‌گیرترین اتاق امید و زندگی است.

اینجانب 23 آبان (14 نوامبر) روز اتاق عمل را به همه همکاران عزیزم، کارشناسان و تکنسین‌های اتاق عمل که با تمام توان در جهت کاهش آلام جسمی و روحی مردم تلاش می‌کنند تبریک می‌گویم و برای همه این عزیزان دستانی توانا، دلی شاد و فردایی روشن آرزو می‌کنم.

بی‌شک پاداش آسمانی زحمات ارزشمند همه این عزیزان نزد خداوند محفوظ خواهد بود. بی‌شک حضور ارزشمند شما در ثانیه‌های حساس جراحی در کنار جراحان توانمند تسهیل کننده و اثرگذار است.

اتاق عمل تجلی اثرگذاری کارگروهی در فعالیت‌های حرفه‌ای پزشکی است و از این جهت کار کارشناسان و کارکنان اتاق عمل الهام بخش و الگوی ارزنده‌ای برای همگرایی و تعامل است.»

/ایسنا 

کپی