اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کشف بیش از ۲ تن تریاک در خراسان‌جنوبی

کشف بیش از ۲ تن تریاک در خراسان‌جنوبی

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی گفت: مأموران پلیس در استان در مرحله دوم طرح ارتقای امنیت اجتماعی در استان طی هفته گذشته ۲ تن و ۱۹۴ کیلوگرم تریاک از سوداگران مرگ کشف کردند.

سردار نار فرشید اظهار داشت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده در راستای تأمین امنیت اجتماعی و روانی و مطالبات شهروندان به مرحله اجرا درآمد.

وی بیان داشت: مأموران فرماندهی انتظامی استان در دومین مرحله از طرح ارتقای امنیت اجتماعی طی چند عملیات جداگانه در مدت یک هفته، ۲ تن و ۱۹۴ کیلوگرم تریاک از سوداگران مرگ کشف و ۱۸۵ توزیع کننده و قاچاقچی مواد مخدر دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی افزود: کشف ۲۶ هزار لیتر سوخت قاچاق، ۸ قبضه سلاح غیرمجاز، ۸۸ فقره سرقت و دستگیری ۶۰ نفر سارق، دستگیری ۷۲ نفر متهم در ارتباط با قاچاق کالا و دستگیری ۲۶ متهم در رابطه با مفاسد اجتماعی از دیگر اقدامات مأموران پلیس خراسان‌جنوبی در مرحله دوم طرح ارتقای امنیت اجتماعی بوده است. 

فرشید گفت: عموم شهروندان در صورت اطلاع از فعالیت مشکوک به ویژه در زمینه توزیع انواع مواد مخدر، مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

وی خاطرنشان کرد: رزمندگان پلیس خراسان‌جنوبی با به کار گرفتن حداکثر نیروهای عملیاتی و انتظامی و تجهیزات کامل با تمام توان با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی و قاچاقچیان مواد مخدر مبارزه و اجازه جولان به افراد شرور و مخلان امنیت شهروندان نخواهند داد.فارس

 

کپی