اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

وزیر بهداشت در دامغان:

با وجود واکسیناسیون رعایت پروتکل‌ها همچنان ضروری‌ست

با وجود واکسیناسیون رعایت پروتکل‌ها همچنان ضروری‌ست

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سفر یک روزه خود به شهرستان دامغان به همراهی مسئولین استانی، شهرستانی و دانشگاهی با حضور در بیمارستان ولایت شهرستان دامغان، از بخش های این بیمارستان و بخش‌های کرونا و بخش ICU کرونای این بیمارستان بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت درمان این بیماران قرار گرفت.

دکتر بهرام عین‌الهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بازدید از بیمارستان ولایت، علاوه‌ بر گفت‌وگو با کادر درمان این بیمارستان به ویژه پزشک و پرستاران بخش‌های کرونا و ICU کرونا، درخواست های مدافعان سلامت را مورد بررسی قرار داد.

همچنین این عضو کابینه با تعدادی از بیماران از نزدیک سخن گفت و با بررسی پرونده های پزشکی این بیماران، روند ارائه خدمت را ارزیابی و در جریان مسائل و درخواست‌های آنان قرار گرفت.

دکتر عین اللهی با تاکید بر ضرورت رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، گفت: با وجود واکسینه شدن افراد جامعه، باید تمام پروتکل‌های بهداشتی رعایت شود تا بزودی از این ویروس منحوس رهایی یابیم.

همچنین وزیر بهداشت از کلینیک تخصصی و فوق تخصصی برادران رضایی دامغان نیز بازدید کرد

دکتر ب عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در ادامه برنامه‌های سفر یک‌روزه خود به شهرستان دامغان از واحدهای مختلف کلینیک تخصصی و فوق تخصصی برادران رضایی این شهر بازدید کرد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در باردید از کلینیک تخصصی و فوق تخصصی برادران رضایی با گفت‌وگو با مراجعین به این کلینیک، به بررسی درخواست ها و مسائل مردم این شهرستان پرداخت.

وزیر بهداشت صبح امروز با استقبال مسوولان شهرستان برای بازدید از طرح‌های حوزه درمان همزمان با سفر رئیس جمهوری به استان سمنان، وارد دامغان شد .
همچنین معاون فرهنگی دانشجویی و مدیرکل امور دانشجویی وزارت بهداشت در نشستی با معاون و مدیران معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به بررسی مشکلات این دانشگاه پرداختند.
 برخی از اعضای شورای شهر دامغان به همراه شماری از فعالان رسانه ای و اجتماعی دامغان با حضور در کلینیک شهید رضایی به فقدان برخی زیرساخت های درمانی این شهرستان اعتراض و خواستار توجه بیشتر به زیرساخت های درمانی در این شهرستان شدند.

/ایسنا

کپی