اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

ریزش سنگ در محور کندوان

ریزش سنگ در محور کندوان

رئیس پلیس راه مازندران به اشاره به ریزش سنگ در محدوده هزار چم محور کندوان، گفت: ریزش جزئی در این محور رخ داد و منجر به انسداد نشد و تردد در این محور برقرار است ولی تاکید پلیس بر توجه به توصیه‌ها و هشدارها است.

یدالله جهان‌تاب امروز درباره وضعیت جاده‌های مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، با اشاره به ریزش سنگ در محدوده هزار چم محور کندوان، اظهار کرد: ریزش جزئی بوده و منجر به انسداد محور نشده و در حال حاضر تردد در این محور برقرار است ولی تاکید پلیس بر توجه به توصیه‌ها و هشدارها است.

وی افزود: با توجه به شرایط جوی احتمال ریزش و رانش در محورهای کوهستانی استان وجود دارد که کماکان تاکید بر پرهیز از ترددهای غیرضروری است.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به تردد عادی و روان خودروها در محورهای شمال، بیان کرد: همچنین شاهد کاهش دید و مه‌آلودگی در گردنه‌های ولی‌آباد کندوان، گدوک سوادکوه و ارتفاعات کیاسر  هستیم که تاکید بر رانندگی با رعایت سرعت مطمئنه و استفاده از مه‌شکن برای رانندگی است.

این مسؤول در بخش دیگری از سخنان خود در ارتباط با اعمال محدودیت‌های کرونایی با توجه شرایط استان، گفت: بحث کنترل محورهای شمال با استفاده از دوربین‌های نظارتی همچنان در دستور کار قرار دارد و در این زمینه خودروها با پلاک‌های غیربومی از شهرهای نارنجی و قرمز اعمال قانون می‌شوند./فارس

کپی