اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰

از سوی سازمان تعزیرات حکومتی،

قاچاقچی البسه در قزوین به ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال جریمه محکوم شد

قاچاقچی البسه در قزوین به ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال جریمه محکوم شد

مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین از محکومیت یک قاچاقچی البسه و جریمه ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریالی وی در محاکم قضایی این استان خبر داد.

 هوشنگ محمدی در این رابطه اظهار داشت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قزوین هنگام گشت و کنترل خودروهای عبوری، به یک دستگاه خودروی سواری در آزادراه قزوین - زنجان مشکوک و آن را برای بازرسی متوقف کردند.

وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از خودرو متوقف شده بیش از ۱۱هزار ثوب انواع البسه را کشف و پس از تشکیل پرونده، فرد دستگیر شده را به شعبه ویژه مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان معرفی کردند.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین افزود: در ادامه روند رسیدگی به این پرونده، علاوه بر ضبط کالای کشف شده، متهم نیز به پرداخت ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شد. 

محمدی اضافه کرد: گشت سیار تعزیرات استان در ادامه بازدید و نظارت بر بازرسی های خود، در راستای تحول سازمان تعزیرات و حمایت از حقوق مصرف کنندگان از ۲ کارخانه بزرگ آرد بازدید به عمل آورده و پس از بررسی، مهلت قانونی برای ارایه محصولات جانبی به کشاورزان و دامداران استان، به خصوص در مورد محصول سبوس داده شد.

این مسوول خاطرنشان کرد: بازرسان این حوزه ضمن بازدید و بررسی از جایگاه های عرضه گاز CNG و LPG برای یک واحد متخلف به علت رعایت نکردن ضوابط استاندارد و فعالیت غیرمجاز پرونده تشکیل و این جایگاه نیز پملپ شد./ایرنا 

کپی