اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

تصادف در محور سریش آباد ۱ کشته و ۷ زخمی برجای گذاشت

تصادف در محور سریش آباد ۱ کشته و ۷ زخمی برجای گذاشت

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی شهرستان قروه از سانحه رانندگی دو دستگاه خودروی سواری در ورودی شهر سریش آباد خبر داد که یک نفر کشته و ۷ نفر زخمی شدند.

شاهرخ محمدی در قروه اظهار داشت: ساعات پایانی دبشب دو دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ با ۸ نفر سرنشین در ورودی شهر سریش آباد حد فاصل یک تالار عروسی با یکدیگر برخورد کردند.

وی در ادامه افزود :پس از دریافت گزارش تصادف به مرکز اورژانس ۱۱۵ قروه ۲ دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد و ۸ سرنشین آن در کمترین زمان ممکن به بیمارستان شهید بهشتی قروه اعزام شدند.

وی در مورد جزئیات این حادثه تصریح کرد: در این حادثه رانندگی یک پیرمرد ۷۰ ساله فوت کرد ،یک بانوی ۶۵ ساله نیز به دلیل شدت جراحات به بیمارستان کوثر سنندج اعزام شد. همچنین حال عمومی ۶ سرنشین این ۲ خودروی سواری مناسب اعلام شده ولی به دلیل شدت جراحات و شکستگی در بیمارستان شهید بهشتی قروه بستری هستند.

پیگیری های میدانی خبرنگار خبرگزاری فارس در محله حادثه نشان می دهد محل حادثه تصادف رانندگی در حاشیه تالار عروسی پر تردد خودروهای عبوری قرار دارد و این مورد به دلیل شلوغی موجب حادثه خیز بودن این محور در بیشتر مواقع می شود.

گفتنی است بررسی اولیه نشان می دهد علت این حادثه سرعت غیرمجاز و عدم توجه رانندگان ۲ خودروی ۴۰۵به قوانین راهنمایی و رانندگی اعلام شده اما علت قطعی این سانحه توسط کارشناسان راهنمایی و رانندگی در دست بررسی است./فارس

کپی