اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

رونق اقتصادی کیش مبتنی بر توسعه فرهنگی و اجتماعی است

رونق اقتصادی کیش مبتنی بر توسعه فرهنگی و اجتماعی است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: رونق اقتصادی این جزیره مبتنی بر توسعه فرهنگی و اجتماعی به عنوان زمینه ساز آینده ای به مراتب بهتر از گذشته دنبال می شود.

 جعفر آهنگران شامگاه چهارشنبه در نود و یکمین جلسه شورای اداری سازمان که با حضور مشاور رئیس جمهور روز چهارشنبه پنجم آبان در سالن خلیج فارس مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار شد اظهار داشت: چار چوب نظری رونق اقتصادی مبتنی بر توسعه فرهنگی و اجتماعی و ‌توجه همه جانبه به سه عنصر "انسان، فضا و فعالیت" را تضمینی برای تحقق آینده ای به مراتب بهتر از گذشته است..

وی افزود: معتقدم افق روشن و آینده ای سرشار از موفقیت و تعالی در انتظار کیش است و استقرار مدیریت جوان، پر انگیزه، میدان دیده و معتمد در دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد بیانگر تحقق یک کار موفق است.

آهنگران اضافه کرد: ویژگی برتر جزیره کیش شکل گیری نوعی حکمروایی موثر محلی محسوب می شود که مهمترین آن وفاق، همراهی، همبستگی و همکاری فوق العاده تمام دستگاه های اجرایی فعال در این منطقه است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به نشست عمومی فعالان اقتصادی جزیره گفت: تمام مباحث مطرح شده از سوی فعالان اقتصادی در راستای حکمروایی موثر محلی بود که این مهم خبر مسرت بخشی برای این منطقه است.

سعید محمد مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی برای حضور سه روزه در رویداد نمایشگاهی و همایشی آیفیکس ۲۰۲۱، بازدید از طرح های عمرانی، دیدار با  با سرمایه گذاران و فعالان بخش خصوصی، استاندار هرمزگان، ائمه جمعه و فرمانده سپاه ناحیه مقاومت و اقشار مختلف مردم از دوشنبه سوم تا چهارشنبه پنجم آبان به کیش سفر کرده بود./ایرنا

کپی