اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

ستاد مرکزی پیگیری مصوبات سفر رییس جمهوری به اردبیل فعال شد

ستاد مرکزی پیگیری مصوبات سفر رییس جمهوری به اردبیل فعال شد

استاندار اردبیل با اشاره به تشکیل ستاد مرکزی پیگیری اجرای مصوبات سفر رییس جمهوری به استان ، خواستار ارائه گزارش مصوبات از سوی دستگاه‌های اجرایی به ستاد مرکزی در استانداری شد.

سیدحامد عاملی در جلسه پیگیری مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان افزود: لازم است هر یک از دستگاه‌های اجرایی که مصوباتی در حوزه آن‌ها در هشتمین سفر ریاست جمهوری به تصویب رسیده ، نماینده‌ای از دستگاه مربوطه را برای پیگیری مستمر انتخاب کنند.

وی اظهارکرد: سفر ریاست جمهوری قبل از ابلاغ بودجه، اقدامی موثر برای استان بود و با مصوباتی که در این سفر اعمال شد، بسیاری از پروژه‌های مهم اجرایی می‌شود.

استاندار اردبیل با بیان اینکه مصوبات سفر ریاست جمهوری به صورت رسمی بزودی ابلاغ می‌شود، بر پیگیری  اجرای مصوبات سفر تاکید کرد.

عاملی به انعقاد تفاهم‌نامه با بانک‌های کشور در سفر ریاست جمهوری به استان اشاره کرد و گفت: در قالب این تفاهم‌نامه مقرر شده بانک‌ها با اولویت طرح‌های مصوب سفر تسهیلاتی برای این طرح‌ها پرداخت کنند.

استاندار اردبیل با بیان مصوبات سفر ریاست جمهوری در دستگاه‌های مختلف میزان اعتبارات مصوب برای هر یک از پروژه‌ها را هم به طور جداگانه عنوان کرد و خواستار پیگیری مدیران مرتبط برای جذب آن شد./ایرنا

کپی