اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰

وزیر کشور به مقام شامخ شهیدان در رشت ادای احترام کرد

وزیر کشور به مقام شامخ شهیدان در رشت ادای احترام کرد

وزیر کشور صبح امروز پنجشنبه با همراهی استانداران جدید و پیشین گیلان، با حضور در مزار شهدای گمنام آرمیده در محوطه مصلی امام خمینی (ره) رشت، به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

 دکتر احمد وحیدی وزیر کشور در نخستین برنامه از سفر به گیلان پس از استقبال در فرودگاه سردار جنگل رشت برای ادای احترام به مقام شهدا به مصلی محوطه مصلی امام خمینی (ره) این شهر رفت.

وزیر کشوربا همراهی دکتر اسدالله عباسی استاندار جدید و دکتر ارسلان زارع استاندار پیشین، با حضور در مزار شهدای گمنام آرمیده در مصلی رشت، به مقام شامخ شهیدان و نیز مرحوم آیت الله احسانبخش نماینده فقید ولی فقیه در استان ادای احترام کرد.

دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه رشت و شرکت در جلسه شورای اداری گیلان با موضوع تکریم و معارفه استانداران پیشین و جدید از برنامه های سفر دکتر وحیدی وزیر کشور به گیلان است.

جلسه شورای اداری گیلان با موضوع تکریم و معارفه استاندار استان با حضور دکتر احمد وحیدی وزیر کشور در محل استانداری برگزار می شود که در این جلسه اسدالله عباسی به عنوان استاندار جدید گیلان معرفی خواهد شد.

اسدالله عباسی ۲۸ مهرماه امسال در جلسه هیات دولت به ریاست آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری، به عنوان استاندار جدید گیلان، انتخاب و از هیات وزیران رای اعتماد گرفت./ایرنا 

کپی