اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰

«دومین جشنواره بین‌المللی سرخ‌نگاران» تمدید شد

«دومین جشنواره بین‌المللی سرخ‌نگاران» تمدید شد

مهلت ارسال اثر به «دومین جشنواره بین‌المللی سرخ‌نگاران» که با هدف بررسی علمی پژوهشی محتوای کتاب‌های حوزه ایثار و شهادت برگزار می‌شود، تمدید شد.

مهلت ارسال اثر به «دومین جشنواره بین‌المللی کتاب ایثار و شهادت» که با عنوان «سرخ‌نگاران» با شعار «فرهنگ ایثار و شهادت محور شکل‌گیری تمدن نوین اسلامی» از سوی معاونت فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار می‌شود، تا 15 آبان 1400 تمدید شد.

در «دومین جشنواره بین‌المللی کتاب ایثار و شهادت» کتاب‌های چاپ نخست منتشر شده در سال‌های 1398 تا 1399 در دو گروه «کودک و نوجوان» و «بزرگسال» در سه بخش «ادبیات و هنر»، «مستند‌نگاری» و «نقد و پژوهش» مورد ارزیابی داوران قرار خواهد گرفت.

تمامی ناشران و نویسندگان تا 15 آبان 1400 فرصت دارند پس از نام‌نویسی الکترونیکی در سایت نوید شاهد، دو نسخه از آثار خود را به دبیرخانه «دومین جشنواره بین‌المللی کتاب ایثار و شهادت» ارسال کنند.

دبیرخانه این جشنواره در تهران، خیابان آیت‌الله طالقانی، خیابان ملک‌الشعرای بهار شمالی، شماره 5، طبقه سوم، اداره کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران واقع است. همچنین امکان مکاتبه با دبیرخانه ازطریق ایمیل جشنواره سرخ‌نگاران به نشانی nashrshahed@gmail.com فراهم است و شماره‌های 02188842247 و 02188308089 آماده پاسخگویی به پرسش‌های بیشتر درباره فراخوان هستند.

نوید شاهد/

کپی