اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

خسروی‌وفا: توجه ویژه دولت سیزدهم به ورزش انگیزه‌ای برای قهرمانان است

خسروی‌وفا: توجه ویژه دولت سیزدهم به ورزش انگیزه‌ای برای قهرمانان است

رییس کمیته ملی پارالمپیک با تقدیر از اقدام رییس جمهوری در پرداخت پاداش مدال‌آوران گفت: پرداخت این پاداش در کمترین زمان ممکن نشان از توجه ویژه دولت سیزدهم به ورزش و انگیزه‌ای برای قهرمانان ملی است.

«محمود خسروی‌وفا» با بیان اینکه ورزش یکی از پراهمیت‌ترین مسائل کشور و مورد توجه مقامات عالی قرار دارد اظهار داشت: آنچه که بعد از پایان بازی‌های المپیک و پارالمپیک رخ داد نشان از آن دارد که مقامات عالی نظام به ورزش نگاه ویژه‌ای دارند. مقام معظم رهبری ۲ هفته بعد از پایان شانزدهمین دوره بازی‌های پارالمپیک توکیو، مدال‌آوران را به حضور پذیرفت و پای درد و دل آنان نشست و همچنین تاکیداتی بر رفع مشکل ورزشکاران داشت.

خسروی‌وفا تصریح کرد: توصیه معظم‌له به رفع مشکل ورزشکاران پارالمپیکی موجب شد تا اکنون شاهد آن باشیم که «سیدحمید سجادی» وزیر ورزش و جوانان به عنوان نماینده دولت سیزدهم در این بخش، به صورت جدی پیگیری مطالبات ورزشکاران به ویژه مدال‌آوران پارالمپیکی باشد. 

رییس کمیته ملی پارالمپیک با تمجید از اقدام رییس جمهوری در پرداخت پاداش مدال‌آوران المپیک و پارالمپیک گفت: آیت‌الله رییسی با این اقدام به نوعی دغدغه ورزشکاران را کاهش داد و آنان با اطمینان از حمایت دولت سیزدهم و وزارت ورزش و جوانان برای موفقیت در بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی تلاش خواهند کرد. این یک کار خوب و ماندگار است و می‌تواند در انگیزه ورزشکاران به ویژه ورزشکاران پارالمپیکی برای تورنمنت‌های بزرگ پیش‌رو تاثیر زیادی داشته باشد. 

او با اشاره به اصلاح مصوبه استخدام ورزشکاران پارالمپیکی نیز عنوان کرد: مسائلی در حضور مقامم معظم رهبری در این زمینه طرح شد و معظم‌له نیز بر رفع مشکل تاکید داشتند. توصیه رهبری و تاکید دولت سیزدهم بر رفع این مشکل، موجب شده تا ورزشکاران نسبت به آینده کاری خود امیدوار باشند./ ایرنا 

کپی