اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰

فعلا بنزین آزاد بزنید/وزیر کشور : قرار نیست بنزین گران شود

فعلا بنزین آزاد بزنید/وزیر کشور : قرار نیست بنزین گران شود

سخنگوی وزارت نفت گفت: مشکل فنی ایجاد شده در سامانه کارت سوخت موجب وقفه در فرایند سوخت رسانی شد، اما مردم می‌توانند مانند سابق از بنزین با نرخ آزاد جایگاه‌ها استفاده کنند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما علی فروزنده با اشاره به اینکه از ساعتی قبل مشکل فنی در سامانه کارت سوخت اتفاق افتاد و استفاده از کارت سوخت دچار وقفه شد گفت: هم اکنون سوختگیری در جایگاه‌های پمپ بنزین با نرخ آزاد در سراسر کشور بدون مشکل ادامه دارد.

وی افزود: سامانه کارت سوخت توسط همکاران شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی از مدار خارج شده و مردم می‌توانند بنزین را به نرخ آزاد بزنند.

فروزنده به مردم اطمینان داد: با توجه به اینکه سامانه کارت سوخت آفلاین است سهمیه‌های آن‌ها ذخیره شده و مشکلی برای سهمیه‌های ذخیره شده در کارت‌ها بوجود نمی‌آید.

مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت افزود: کارشناسان شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ایران در حال بررسی و رفع مشکل ایجاد شده هستند و به محض رفع مشکل، به هموطنان اطلاع رسانی لازم را خواهیم کرد.

وزیر کشور: اختلال در ارائه خدمات پمپ‌ بنزین‌ها به زودی رفع می‌شود
به گزارش ایسنا،همچنین وزیر کشور گفت: هیچ برنامه ای برای گرانی بنزین وجود ندارد و اختلال در ارائه خدمات در برخی از پمپ‌های بنزین به زودی رفع می شود.

احمد وحیدی اظهار کرد: اختلال در ارائه خدمات در برخی از پمپ‌های بنزین ناشی از یک اشکال فنی و سامانه ای است و به زودی رفع می شود.

وزیر کشور با تأکید بر اینکه هیچ برنامه ای برای گرانی بنزین وجود ندارد، گفت: مردم هیچ نگرانی نداشته باشند.

 

کپی