اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

گل‌محمدی: دلمان برای هواداران پرسپولیس تنگ شده است

گل‌محمدی: دلمان برای هواداران پرسپولیس تنگ شده است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ابراز امیدواری کرد که در ایران هم "مثل همه کشورها" بازی‌های فوتبال با تماشاگر برگزار شود.

یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر نساجی مازندران در هفته دوم لیگ برتر اظهار کرد: دوست داشتیم در بازی اولی که میزبان هستیم، در حضور هواداران می‌بود. هواداران پرسپولیس همیشه گرمابخش بازی‌های ما بودند و دلمان برای تشویق‌های آنها تنگ شده است. امیدوارم مثل همه کشورها بازی‌ها با تماشاگر برگزار شود. می‌توانست زودتر این اتفاق رخ بدهد اما با تصمیم‌گیری‌های اشتباه خودمان این اتقاق رخ نداد.

وی افزود: بازی مهمی در پیش داریم و بازی‌های حساس و سختی پیش روی ماست. ما به همه بازی‌های لیگ برتر به عنوان یک فینال نگاه می‌کنیم. ۳۰ بازی است و ۳۰ فینال در پیش داریم. این دومین فینال ماست. نساجی هم تیمی خوب و با انسجامی نشان داده و فوتبال خوبی ارئه می‌دهد. فردا قطعا گرفتن سه امتیاز و انجام بازی خوب برای ما اصل است و امیدوارم بتوانیم به این خواسته خودمان برسیم.

گل‌محمدی در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر این که چرا تیمش در نیمه نخست دیدار قبلی برابر فولاد عملکرد خوبی نداشت، گفت: قطعا در بازی قبلی مشکلاتی داشتیم چون بازی در عربستان هم از نظر فیزیکی و هم شرایط دیگر برای ما سخت بود و با توجه به نتیجه از نظر روحی به هم ریخته بودیم. ضمن اینکه مشکلات داخلی هم داریم که نمی‌خواهم درباره آن صحبت کنم اما قبول دارم در نیمه نخست بازی قبل خوب نبودیم. البته فرصتی‌ هم به حریف ندادیم. با این حال در نیمه دوم خوب بودیم و باید همان عملکردمان در نیمه دوم بازی با فولاد را در شروع همه بازی‌ها به نمایش بگذاریم. قطعا بازی هجومی از تیم ما می‌بینید و فوتبال همیشگی خودمان را ارائه خواهیم کرد.

او درباره صحبت‌های ساکت الهامی درباره خودش هم گفت: آقای الهامی نسبت به من لطف داشتند و با توجه به نتایج و ثبات خوبی که پرسپولیس داشته است، هر سال ما می‌توانیم خودمان را به عنوان مدعی قهرمانی معرفی کنیم. با توجه به نسل خوبی که در بازیکنان ما وجود دارد و ذهنیت آنها و شرایط بازی‌ها همیشه پرسپولیس می‌تواند خودش را به عنوان مدعی معرفی کند. ساکت الهامی هم با توجه به مشکلاتی که داشتند توانست تیم خوبی را آماده کند و امیدوارم فردا شاهد بازی خوبی باشیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر اینکه مشخص نبودن تکلیف مدیرعامل پرسپولیس چه تاثیری روی تیمش گذاشته است؟ گفت: قطعا بلاتکلیفی برای تیمی مثل پرسپولیس خوب نیست و در شأن و جایگاه پرسپولیس که پرهوادار ترین تیم آسیاست نیست که تکلیف مدیرعامل و هیات‌مدیره‌اش مشخص نباشد. از وزیر محترم ورزش درخواست داریم که تیم ما را از بلاتکلیفی دربیاورد. از وقتی آقای صدری آمد زحمات زیادی کشید و در روزهایی که مشکلات زیادی داشتیم خیلی کمک کردند و الان به شرایط تیم واقف هستند و مشکلات تیم را می‌دانند و امیدوارم در نهایت تصمیمات خوبی گرفته شود و به نفع پرسپولیس باشد. در شرایط فعلی آقای صدری واقعا تنهاست و تنهایی هم کار کردن سخت است. این حق هواداران است و خواسته زیادی هم نیست و فقط می‌خواهیم چارت سازمانی باشگاه مشخص باشد./ ایسنا

 

کپی