اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

ایران روز به روز متکی به خود و قوی تر شده است

ایران روز به روز متکی به خود و قوی تر شده است

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: با وجود فشار‌های مستکبران، نظام اسلامی روز به روز قوی‌تر شده، پیش رفته و سعی کرده است که مشکلاتش را حل کند.


سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری در بازید از "نمایشگاه کوثر ولایت با موضوع نقش فرماندهی معظم کل قوا در تحول، ارتقاء و مدیریت دفاع، امنیت و جبهه مقاومت" در دانشگاه عالی دفاع ملی گفت: در این نمایشگاه بخشی از اقدام‌های سازمان‌های مختلف نیرو‌های مسلح، ارتش، سپاه، نیروی انتظامی، مراکز دانشگاهی، وزارت دفاع و بخش‌های پژوهشی نیرو‌های مسلح درخصوص تعیین اندیشه دفاعی امنیتی و پیرامون مقاومت اسلامی مربوط به فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای به نمایش گذاشته شده است.
سرلشکر باقری با بیان اینکه بخشی از این دستاورد‌ها که فرصت و مکانش فراهم بود، به نمایش گذاشته شد، افزود: بعد از قرون متمادی فرصتی فراهم شده است تا احکام اسلام ناب توسط، ولی معظم فقیه در یک جامعه اسلامی به منصه ظهور و اجرا برسد و این بعد از دوره حکومتی پیامبر اسلام (ص) و حضرت علی (ع) است و چنین فرصتی در تاریخ وجود نداشته است.
سرلشکر باقری تاکید کرد: در ۴۰ و چند سالی که از انقلاب اسلامی گذشته با تمام فشار‌هایی که دنیای استکبار به کشور ما وارد کرده است؛ بحمدالله نظام اسلامی روز به روز قوی‌تر شده و پیش رفته و تلاش کرده است مشکلاتش را حل کند.
وی گفت: نسبت به گذشته قوی‌تر هستیم و این از ابعاد مختلف باید بررسی بشود که اندیشه اسلام ناب که توسط، ولی امر مسلمین تبیین و بیان می‌شود و حکم حکومتی دارد بایستی اجرا بشود، چگونه اجرا شده و در اجرا چه نواقصی داشته است؟ که البته ابعاد گوناگون دارد و این نمایشگاه و کار علمی که دوستان ما در پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس شهید سلیمانی انجام می‌دهند در بعد دفاع، امنیت و مقاومت اسلامی است.
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت:‌کار بسیار بزرگی کلید خورده است هر چند سابقه طولانی در سال‌های گذشته دارد، ولی کار منسجم تری انجام خواهد شد و ما دایره المعارفی از عملکرد جمهوری اسلامی در بعد دفاع، امنیت و مقاومت اسلامی را بر اساس اندیشه رهبری که متاثر از اسلام ناب است، خواهیم داشت و این نمایشگاه بخشی از آن را ارایه کرده است./ شبکه خبر

کپی