اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

قهرمان المپیک: روحیه مردمی رئیس جمهوری به اثبات رسیده است

قهرمان المپیک: روحیه مردمی رئیس جمهوری به اثبات رسیده است

دارنده نخستین مدال‌آور طلای تیراندازی و المپیک ۲۰۲۰ توکیو گفت: آیت الله رئیسی، رییس جمهوری رویکرد مردمی و عدالت محوری دارد و حضورش در جمع قهرمانان و صمیمیتی که داشتند پیش از این هم به اثبات رسیده بود.

جواد فروغی اظهار داشت: حضور رییس جمهوری در مراسم تجلیل از مدال‌آوران‌و اهدا بازوبند پهلوانی انگیزه و انرژی ورزشکاران را برای تداوم دوران قهرمانی و افتخار آفرینی افزایش می‌دهد و روحیه مردمی آیت‌الله رییسی به اثبات رسیده است.

وی افزود: رفتار مناسب و برگزاری آیین‌های تجلیل به افزایش روحیه  قهرمانان برای رویدادهای بعدی منجر می‌شود که این مهم به شور و نشاط اجتماعی هم تبدیل خواهدشد.

قهرمان طلایی کاروان ورزشی ایران در بازی های المپیک توکیو گفت: همانطور که این آیین برگزار شد و  جوایز مصوب شده محقق شده است اما در استان‌ها که به قهرمانان خود وعده می‌دهند، باید جامه عمل پوشیده شود.

مراسم تجلیل از مدال‌آوران المپیکی و پارالمپیکی ۲۰۲۰ توکیو  و اعطای بازوبند پهلوان سال روز گذشته (یکشنبه) با حضور آیت الله «سیدابراهیم رییسی» رییس جمهوری در سالن ورزشی ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار شد.

در بازی‌های المپیک کاروان ایران صاحب هفت مدال شامل ۳ طلا، ۲ نقره و ۲ برنز و در پارالمپیک توکیو در مجموع صاحب ۲۴ مدال شامل ۱۲ طلا، ۱۱ نقره و یک برنز شدند./ ایرنا

 

کپی