اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

دوچرخه‌های تیم ملی ایتالیا به سرقت رفت

دوچرخه‌های تیم ملی ایتالیا به سرقت رفت

دوچرخه‌های تیم ملی ایتالیا در مسابقات قهرمانی جهان در فرانسه به سرقت رفت.

در جریان مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی جهان که در فرانسه برگزار شد، اتفاق عجیبی رخ داد و  ۲۰ دوچرخه متعلق به تیم دوچرخه سواری ایتالیا به ارزش چند صد هزار یورو به سرقت رفت.

سارقان، ۱۵ دوچرخه را عصر جمعه از هتلی در لیل فرانسه که در آن رکابزنان ایتالیایی برای مسابقات پنج روزه اقامت داشتند، سرقت کردند. در میان دوچرخه‌های دزدیده شده، دوچرخه‌های طلایی رنگی بود که رکابزنان ایتالیا در ماده تعقیبی تیمی از آن استفاده کردند و بسیار هم مورد توجه قرار گرفته بود و تیم ایتالیا در این ماده قهرمان جهان شد.

دوچرخه‌ها هر کدام حدود ۳۰۰۰۰ یورو ارزش گذاری شده‌اند و تنها دسته‌های تیتانیومی آن‌ها که با چاپ سه بعدی ساخته شده‌اند بیش از ۱۰۰۰۰ یورو ارزش دارند.

دوچرخه های ستاره های المپیک فیلیپو گانا، سیمون کانسونی، جاناتان میلان و فرانچسکو لامون از جمله ۲۰ چرخه‌ای بودند که از هتل آنها ربوده شد.

روبرت آمادیو سرپرست تیم ایتالیا در این خصوص گفت: احتمال بروز هر اتفاقی را می‌دادیم و برای همین در هتلی اقامت کردیم که پارکینگ و تجهیزات مناسب داشت اما سرقت این دوچرخه‌ها باعث شد همه با در شوک فرو برویم.

وی از ورزش دوستان خواست در صورت مشاهده فروش این دوچرخه های در فضای مجازی مسئولان تیم ایتالیا را در جریان قرار دهند./ ایرنا

کپی