اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰

تلاش پلیس برای محافظت از مسی برابر جیمی جامپ+ تصویر

تلاش پلیس برای محافظت از مسی برابر جیمی جامپ+ تصویر

ورود یکی از هواداران به زمین در دیدار شب گذشته پاری سن ژرمن و مارسی دردسرساز شد.

دو تیم پاری سن ژرمن و المپیک مارسی شب گذشته از رقابت‌های هفته یازدهم لیگ فرانسه در ورزشگاه خانگی مارسی به مصاف یکدیگر رفتند و این بازی در نهایت با نتیجه 0-0 پایان رسید تا دو تیم امتیازات را تقسیم کرده باشند.

در جریان این بازی یکی از هواداران موفق شد از نرده‌های قسمت سکوهای هواداران و همچنین مامورانی که وظیفه حفظ امنیت را برعهده دارند عبور کرده و وارد زمین شود.

به نظر می‌رسید که هدف این هوادار از ورودش به زمین، دیدار با لیونل مسی از نزدیک بوده است چرا که بلافاصله به سوی این بازیکن حرکت کرد اما در آخر نیز موفق نشد با بازیکن محبوبش صحبت کند یا عکسی به یادگار با او بگیرد چرا که پلیس بلافاصله به دنبال او وارد زمین شد و توانست این فرد را پیش از این که خیلی به این فوق ستاره آرژانتینی نزدیک شود مهار کند.

با این حال خونسردی و آرامش جالبی در چهره‌ مسی در حالی که این هوادار در فاصله چند سانتی‌متری او قرار داشت دیده می‌شد که توجه بسیاری از عکاسان حاضر در این بازی را به خود جلب کرد.

لیونل مسی شب گذشته از ابتدا در ترکیب پاری سن ژرمن حضور داشت اما نتوانست کمکی به پیروزی تیمش در این بازی حساس بکند. او تنها دو شوت در چارچوب داشت و یکی از توپ‌هایش نیز به تیرک دروازه برخورد کرد تا همچنان در گلزنی با پیراهن پی اس جی در مسابقات داخلی فرانسه ناکام بماند./ ورزش سه

بیشتر بخوانید:

قدرت نمایی مسی با امباپه قبل از ال کلاسیکو+ فیلم

 

کپی