اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

ترافیک در محور رشت به قزوین سنگین شد

ترافیک در محور رشت به قزوین سنگین شد

طبق اعلام مرکز مدیریت راه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، در حال حاضر ترافیک خودرویی در محور رشت - قزوین سنگین بوده و تردد به آهستگی انجام می شود.

بر اساس گزارش سامانه اطلاعات راه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان، ترافیک در محور قزوین به رشت در محدوده پارک جنگلی سروان و ورودی شهر رودبار سنگین و گاهاً نیمه سنگین است.

با توجه به تعطیلات چند روزه در کشور و مسافرت تعدادی از هموطنان به استان گیلان و هم اینک نیز با پایان تعطیلات و خروج این مسافران از گیلان، ترافیک سنگین تا نیمه سنگینی در ورودی شهرستان رودبار وجود دارد و این ترافیک در محدوده پارک جنگلی سراوان نیز نیمه سنگین است.

بنا به همین گزارش، هم اینک تردد در دیگر محورهای اصلی استان گیلان به صورت عادی و روان می باشد و هیچگونه ترافیک جاده ای مشاهده نمی شود.

آسمان گیلان نیز هم اینک صاف تا نیمه ابری است که دمای رشت امروز به حداکثر ۲۱ درجه سانتیگراد خواهد رسید، شهرهای لوشان ، منجیل و رودبار با دمای حداکثر ۲۴ درجه سانتیگراد گرمترین و منطقه دیلمان با حداقل هشت درجه سانتیگراد، خنک ترین نقاط استان گیلان طی امروز (یکشنبه) خواهند بود.

گیلان با میانگین یکهزار و ۲۰۰ میلی متر بارندگی سالیانه، پرباران ترین استان های کشور است./ ایرنا

کپی