اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

مجتبی حسینی: ورزشگاه اختصاصی نداشتن تیم‌های تهرانی یک هشدار است

مجتبی حسینی: ورزشگاه اختصاصی نداشتن تیم‌های تهرانی یک هشدار است

سرمربی تیم فوتبال پیکان می‌گوید تیمش آماده مصاف برابر هوادار است.

مجتبی حسینی، سرمربی تیم فوتبال پیکان بعد از ظهر یک‌شنبه در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیمش برابر هوادار در هفته دوم لیگ برتر اظهار کرد: بعد بازی هفته اول سعی کردیم ریکاوری خوبی داشته باشیم. بازی‌های حریف را دیده‌ایم و آنها را بررسی کردیم. بازیکنان ما تمرینات خوبی داشته‌اند. ان‌شالله بازی خوبی را شاهد باشیم. بازیکنان ما جوان هستند و مطمئن هستم هفته به هفته پیشرفت خواهیم داشت. امیدوارم بازی خوبی انجام بدهیم و نتیجه هم به سود ما باشد.

او افزود: دغدغه من زمین مسابقه است. به غیر از ورزشگاه آزادی سایر ورزشگاه‌ها زمین خوبی ندارند و این روی کیفیت بازی‌ها تاثیر می‌گذارد.

حسینی درباره حضور دو بازیکن تیمش در تیم ملی امید هم گفت: ما این دو بازیکن را به تیم ملی امید دادیم اما راضی به این کار نبودیم چون از نفرات اصلی ما هستند. ما دوست داشتیم که تیم‌مان دچار تغیبر نشود اما سعی کردیم‌ با تیم ملی امید همکاری کنیم چون آن‌ها بازی‌های مهمی در پیش دارند.

وی درباره وضعیت نادر محمدی هم گفت: تمام بازیکنانی که با آن‌ها قرارداد بستیم را استفاده می‌کنیم. نادر محمدی بازیکن خوبی است و هر زمانی می‌تواند به ما کمک کند. ما در بازی‌های خانگی هم در ورزشگاهی بازی می‌کنیم که اجاره‌ای است. این هشداری برای فوتبال تهران است که تیم‌ها ورزشگاه اختصاصی ندارند.

بازی هوادار و پیکان از ساعت ۱۶ روز دوشنبه در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار خواهد شد./ ایسنا

کپی