اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

یحیی گل‌محمدی از پرسپولیسی‌ها ناراحت است؟

یحیی گل‌محمدی از پرسپولیسی‌ها ناراحت است؟

پرسپولیس موفق شد در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر ایران با نتیجه ۳ بر یک از سد فولاد در اهواز عبور کند و شکست تلخ برابر الهلال عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را به دست فراموشی بسپارد. با این حال به نظر می‌رسد حتی این برد ارزشمند هم نتوانسته از دلخوی‌های یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس بکاهد.

 سرمربی پرسپولیس در کنفرانس خبری بعد از بازی به چند نکته مهم اشاره کرد که می‌شد ناراحتی اش از مسئولان پرسپولیس را متوجه شد. فارغ از مباحثی که او درباره عدم پرداخت به بازیکنانش در کنفرانس مطرح کرد، عدم جذب بازیکن خارجی و کنایه زدن به این مورد که «مدیریت گفته پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس باز می‌شود، ولی هنوز خبری نیست» ناراحتی اش را بروز داد. او پیش از شروع بازی‌های پرسپولیس در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا درخواست جذب بازیکن خارجی داشت که قوانین فدراسیون مانع از محقق شدن چنین موردی شد. در همان زمان‌ها بود که پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس به دلیل شکایت گابریل کالدرون بسته شد و دیگر امکان خرید بازیکن خارجی وجود ندارد.

حالا مشخصا یحیی گل محمدی با اشاره به بسته ماندن پنجره نقل و انتقالاتی با وجود وعده مدیران پرسپولیس مبنی بر گشودن این پنجره در آینده‌ای نزدیک به آن‌ها کنایه زده است. ضمن اینکه یحیی دلخوری اش را جای دیگری هم نشان می‌دهد و می‌گوید: «الان دیگر پنجره نقل و انتقالاتی در فوتبال اروپا بسته شده و بازیکن خوبی در دسترس نیست. باید سراغ بازیکنان آزاد رفت که آن‌ها هم حتما مشکلی داشته اند که بیرون مانده اند».

/فرارو

کپی