اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

خودروی تیبا به کانال آب سقوط کرد

خودروی تیبا به کانال آب سقوط کرد

جید رنجبر از سقوط سواری تیبا از مسیر بزرگراه امام علی (ع) به داخل کانال آب این محدوده به علت عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب مجید رنجبر رییس مرکزفرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص این خبر اظهار داشت: در ساعت ۱۵:۲۰ بعد از ظهر دیروز، رانندگان عبوری و عابرین و مسافرینی که در مسیر جنوب به شمال بزرگراه امام علی (ع) قبل از معدن در حال تردد بودند ناگهان با صحنه عجیب سقوط آزاد یک دستگاه سواری تیبا از این مسیر به داخل کانال آب بودند و این صحنه را از نزدیک تماشا کردند.

رنجبر گفت: راننده این خودرو که در این مسیر در حال حرکت بوده پس از آنکه کنترل وسیله نقلیه از دست وی خارج می‌گردد با گاردریل‌های محافظ کناری به شدت برخورد کرده و آن‌ها را از جای می‌کند و خود نیز به داخل کانال آب سقوط می‌کند.

این مقام انتظامی گفت: بلافاصله پس از دریافت این خبر تیم کارشناسی منطقه ۲۵ پلیس راهور پایتخت، در محل حادثه حاضر شدند و با ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداخته و با کمک جرثقیل سنگین این خودرو را به بالا و سطح راه منتقل نمودند.

وی بیان داشت: حال راننده و سرنشین خوب بود و با حضور تیم‌های اورژانس در محل حادثه مداوا و این دو نفر به بیمارستان انتقال داده شدند.

رییس مرکزفرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در انتها باز هم خاطر نشان کرد: امیدواریم با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و رعایت نکات ایمنی توسط کلیه کاربران ترافیک شاهد وقوع چنین حوادث در سطح معابر شهر تهران نباشیم.

وی از رانندگان خواست هیچ گاه با خستگی و خواب آلودگی اقدام به رانندگی ننمایند و همیشه توجه کافی و لازم به جلو و رانندگی داشته باشند و قبل از حرکت حتما سیستم‌های خودرویی خود را بررسی و از سالم بودن لاستیک‌ها و سیستم ترمز و تمام مواردی که به بحث ایمنی تردد و نقص فنی مربوط می‌شود اطمینان حاصل کرده و و سپس حرکت نمایند./میزان
 

کپی