اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

انهدام باند قاچاق اسلحه در پاوه/ کشف 47 قبضه "کلت کمری"

انهدام باند قاچاق اسلحه در پاوه/ کشف 47 قبضه "کلت کمری"

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از انهدام یک باند قاچاق اسلحه در شهرستان پاوه و کشف 47 قبضه کلت کمری از اعضای این باند خبر داد.

سردار علی اکبر جاویدان اظهار کرد: پس از اطلاع ماموران پلیس امنیت عمومی انتظامی استان مبنی بر ورود یک محموله اسلحه قاچاق از مرزها به داخل شهرستان پاوه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس امنیت عمومی استان و انتظامی شهرستان پاوه با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی قاچاقچیان و محل اختفای آنان شدند.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: با هماهنگی مقام قضائی و اشراف اطلاعاتی هنگامی که قاچاقچیان قصد انتقال اسلحه ها را با یک دستگاه خودرو به داخل کشور از مسیر یکی از روستاهای شهرستان داشتند، توسط ماموران محاصره شدند.

این مقام ارشد انتظامی استان افزود: قاچاقچیان هنگامی که خود را در محاصره پلیس دیدند بدون توجه به اخطار ماموران متواری و در نهایت پس از یک تعقیب و گریز و  تیراندازی ماموران و اصابت گلوله به پای یکی از متهمان، خودرو متوقف و دو نفر دیگر دستگیر شدند.

وی اظهار داشت: در بازرسی از خودروی متهمان 47 قبضه اسلحه کلت کمری کشف شد.

جاویدان از معرفی متهمان به مرجع قضائی خبر داد و گفت: مبارزه با قاچاقچیان سلاح و مهمات جزو اصلی ترین برنامه های پلیس کرمانشاه به شمار می رود./ایسنا

کپی