اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

بازیگری که در صحنه فیلمبرداری قاتل شد

بازیگری که در صحنه فیلمبرداری  قاتل شد

«الک بالدوین» بازیگر هالیوودی در هنگام فیلمبرداری با شلیک اسلحه باعث مرگ یکی از اعضای گروه تصویربرداری و همچنین مجروح شدن کارگردان شد.

به‌گزارش یورونیوز، پلیس ایالت نیومکزیکو که فیلمبرداری در آنجا انجام می‌شده با تأیید مرگ یک زن و زخمی شدن یک مرد، اعلام کرد که حادثه در هنگام فیلمبرداری یک فیلم وسترن قرن ۱۹ میلادی به‌نام «زنگار» اتفاق افتاده است. این زن، که یکی از اعضای گروه تصویربرداری پروژه بود، پس از انتقال به بیمارستان جان باخت. کارگردان هم در بیمارستان و تحت مراقبت‌های ویژه است.
سخنگوی این بازیگر در توضیح این حادثه گفت: در این حادثه گلوله‌ها از یک اسلحه ویژه فیلمبرداری شلیک شده که باید خالی می‌بود. زنی که جان باخته، هالینا هاچینز ۴۲ ساله مسئول عکاسی و تصویربرداری فیلم بوده است. مرد زخمی هم جویل سوزا ۴۸ ساله، کارگردان این فیلم است. پلیس مشغول تحقیق درباره این حادثه بوده و کسی هنوز در این رابطه متهم نشده است. پلیس نیومکزیکو گفت که کارآگاهان با بالدوین صحبت کرده‌اند. رسانه‌ها به نقل از پلیس نوشته‌اند «او داوطلبانه آمد و در پایان پس از صحبت با کارآگاهان هم ساختمان اداره پلیس را ترک کرد.»
از معروف‌ترین فیلم‌های الک بالدوین؛ می‌توان به «رفتگان»، «مأموریت غیرممکن» و «پرل هاربر» اشاره کرد.

کپی