اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

کلمات کلیدی
جزئیات حریق در شرکت تولید مواد غذایی

آتش در طبیعت

آتش در طبیعت

وقوع آتش‌سوزی در شرکت تولید مواد غذایی طبیعت منجر به مجروح شدن 2 نفر شد.

وسعت این آتش‌سوزی که ساعاتی پس از بامداد روز چهارشنبه در شرکت طبیعت زرندیه رخ داد به حدی بود که 8 تیم با بیش از ۳۰ نیروی آتش‌نشانی از ایستگاه‌های شهر صنعتی کاوه، زرندیه، شهر صنعتی زرندیه، پرندک و اسلامشهر به محل حادثه اعزام و به اطفای حریق پرداختند.
سیامک سلیمانی فرماندار زرندیه نیز در این باره گفت: آتش‌سوزی واحد تولیدی، صنعتی طبیعت سبز پارس کهن، ۲ مجروح داشت و با اینکه آتش‌سوزی تحت کنترل نیروهای آتشنشان در آمده اما به علت اینکه نوع محصولات این شرکت قابلیت اشتعال دارد، اطفا مرحله به مرحله صورت می‌گیرد. وی در ادامه افزود: به محض اطلاع هماهنگی لازم برای اعزام نیرو‌های آتش‌نشانی و امداد و نجات به محل آتش‌سوزی انجام گرفت و شخصاً در محل حضور پیدا کردم. متأسفانه بخشی از انبار نگهداری و بسته‌بندی محصولات دچار حادثه آتش‌سوزی شد که برآورد اولیه خسارات بالغ بر ۵۰ هزار میلیارد ریال بوده و حدوداً ۵۰ هزار متر از سالن‌های مسقف این واحد تولیدی دچار آتش‌سوزی شده‌اند.
فرماندار زرندیه درباره علت این سانحه گفت: علت آتش‌سوزی هنوز مشخص نیست، اما گمانه‌زنی‌ها حاکی از اتصال برق است که کارشناسان در حال بررسی علت اصلی وقوع حریق هستند. خوشبختانه این حادثه خسارات جانی نداشت و تنها 2 نفر مصدوم شدند که یک نفر از آنها به‌صورت سرپایی درمان شد و نفر دوم هم در بیمارستان تحت مداوا قرار دارد. گفتنی است یکی از مصدومان این حریق روح‌الدین یوسفوند فرمانده انتظامی زرندیه بود که در حین عملیات دچار مصدومیت شد و پس از انتقال به بیمارستان به‌صورت سرپایی درمان و از بیمارستان ترخیص شد.

کپی